Dorota Staszewska

Okulista

1,3
1,3

Ja powiem krótko i wprost od kiedy się daje wogulę lekarza okulistę a zwłaszcza lekarza orzecznika jakim jest Dorota Staszewska jak ktoś ma schorzenia neurologiczne i poważne problemy z kręgosłupem wogule nie przeglądała dokumentacji medycznej nawet nie potrafiła zapoznać się z zdjęciami bez opisu ,kompletnie nic się niepytała człowiek mówił na co choruje a ona nawet tego nie pisała bardzo niekulturalnie się odzywała i wogulę wszystkich uważa za jakich śmieci jak to powiedzieć lepiej niech idzie w piach taka osoba nikomu nie polecam tej doktor gdzie osoba z 4 kończynym porażeniem dostaje lekarza okuliste to jest normalnie hore żeby w zusie dawali takich orzeczników

Coś z tą panią rzeczywiście jest nie tak,na 13 opini ,które są tu zamieszczone ani jedna nie jest pozytywna.Sam niedawno byłem przez tą panią badany w ZUS-ie i mam podobne odczucia jak inni,którzy tu zamieścili swe oceny, zastanawiające ,że tyle już lat trwają te negatywne zdania wypowiadane przez pacjentów i nic się w tej sprawie nie zmieniło.Dlaczego ta pani jeszcze pracuje w ZUS-ie jako orzecznik ?

Dołożę swoje: lekarz okulista podważający opinię lekarzy rehabilitacji! Skandal! Według tej Pani jestem osobą zdrową, bo sanatorium jest dla ludzi chorych. Pani doktor na podstawie trzymania za nadgarstek mierzy ciśnienie - oczywiście miałam prawidłowe. Zdaje się, że trzeba wysłać na przeszkolenie, co to jest i przede wszystkim dla kogo jest prewencja rentowa. Totalna porażka ...

jak mamy takich wszystkich lekarzy jak p.dr.która na problemy z kręgosłupem proponuje zakup poduszki to ja BOGU DZIĘKUJE za to że mój lekarz prowadzący jest neurologiem z powołania a nie jak p.dr.staszewska okulistą. Jak można skierować do okulisty na komisji lekarskiej chorego z poważnymi problemami kręgosłupa i kończyn górnych jak i dolnych . Oby mimo wszystko nie doznała takich buli jak my cierpiący . BADJĄC MNIE na komisji tak mi powykręcała ręce i nogi że po wyjściu z gabinetu miałem problemy aby wśiąść do auta.

Ta osoba to diagnostyczne i merytoryczne dno nie jest lekarzem i nigdy nie będzie dla tej pseudo lekarki zasada:"primum non nocere" brzmi po -pierwsze szkodzić i zabierać dla 800 złotych premii od Z.U.S.Co było nie tak chamstwo brak kontaktu ,traktowanie pacjenta z góry ma swoje standardy jeśli chodzi o terapię i o leczenie. Analiza badań pobierzna nie ocenia zdjęć rtg i ekg ,bo bez opisu nie potrafi.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami.Pani dr.Staszewska powinna zająć się leczeniem oczu a nie wydawać decyzję na temat chorych z problemami kręgosłupa,rozebrała mnie do majtek i badała neurologicznie.Kręgosłup to nie wzrok pani doktor.Lepsze podejście miał lekarz w wojsku do żołnierza.Znalazła sobie ciepłą posadę w Zusie i niszczy ludzi.Traktuje pacjenta jak oszusta i złodzieja chcącego oszukać jej chlebodawcę Zus.Pani doktor oby życie jeszcze pani nie doceniło za takie traktowanie ludzi.Niech pani zadba o swoją tuszę bo może nie długo czekać panią komisja.Czego serdecznie pseudo doktor życzę.Życie toczy się dalej a pani niech często patrzy w lustro czy jeszcze nie straciła twarzy ludzkiej.

Szanowni pacjenci psedo dr.staszewskiej czas tą panią się zająć i skierować sprawę do sądu za udawanie neurolga i wydawanie błędnych opini w chorobach neurologicznych.Samo podejście do człowieka świadczy o wykształceniu tej pani o kulturze osobistej nie mówiąc o słownictwie.Miałem "przyjemność" poznać pseudo neurologa.co na to prezes zusu czy nie czyta opini na temat swojej podwładnej?Może nie wie że ta pani nie może badać jako neurolog i wydawać opini.Pacjent i mecenas.

Byłem na komisji u tej doktor to za duże słowo u tego czegoś co ma dyplom.Sprawa trafiła do sądu bo okulista nie jest od chorób endokrynologicznych jeśli czyta to pani to :"Każdy lekarzyk ma swój mały cmentarzyk" życzę powodzenia Zakładzie .Utylizacji .Społeczeństwa

wytłumaczcie mi jedną rzecz.jak można na komisji rozebrać kogoś do majtek i po co jeżeli przychodzi się po złamaniu ręki.okulista ze specjalizacją ortopedy? polecam jeśli ktoś chce po wizycie u tej pani korzystać z pomocy innych lekarzy.żenada.jeśli taka sama jest w życiu prywatnym to powodzenia jej życzę.

Okropne babsko. Zajmuje sie ortopedycznymi schorzeniami a jest okulista. Moze przejdzie sie pani(celowo z malej litery) do okulisty bo chyba nie widziala pani siebie w lustrze!!!