Dorota Staszewska

1,3
1,3

Szanowni pacjenci psedo dr.staszewskiej czas tą panią się zająć i skierować sprawę do sądu za udawanie neurolga i wydawanie błędnych opini w chorobach neurologicznych.Samo podejście do człowieka świadczy o wykształceniu tej pani o kulturze osobistej nie mówiąc o słownictwie.Miałem "przyjemność" poznać pseudo neurologa.co na to prezes zusu czy nie czyta opini na temat swojej podwładnej?Może nie wie że ta pani nie może badać jako neurolog i wydawać opini.Pacjent i mecenas.

jak mamy takich wszystkich lekarzy jak p.dr.która na problemy z kręgosłupem proponuje zakup poduszki to ja BOGU DZIĘKUJE za to że mój lekarz prowadzący jest neurologiem z powołania a nie jak p.dr.staszewska okulistą. Jak można skierować do okulisty na komisji lekarskiej chorego z poważnymi problemami kręgosłupa i kończyn górnych jak i dolnych . Oby mimo wszystko nie doznała takich buli jak my cierpiący . BADJĄC MNIE na komisji tak mi powykręcała ręce i nogi że po wyjściu z gabinetu miałem problemy aby wśiąść do auta.

Ta pani to jakaś pomyłka to nie jest lekarz tylko konował,pomyliła profesie powinna pracować w chlewni przy świniach a nie chorych ludziach,i jeszcze oceniać choroby niemając specjalizacji,jakaś paranoia.Mam nadzieje że tej pani wyjdzie ludzka krzywda i złapie te choroby tych ludzi co ich skrzywdziła!!!

Zgadzam się z poprzednimi opiniami.Pani dr.Staszewska powinna zająć się leczeniem oczu a nie wydawać decyzję na temat chorych z problemami kręgosłupa,rozebrała mnie do majtek i badała neurologicznie.Kręgosłup to nie wzrok pani doktor.Lepsze podejście miał lekarz w wojsku do żołnierza.Znalazła sobie ciepłą posadę w Zusie i niszczy ludzi.Traktuje pacjenta jak oszusta i złodzieja chcącego oszukać jej chlebodawcę Zus.Pani doktor oby życie jeszcze pani nie doceniło za takie traktowanie ludzi.Niech pani zadba o swoją tuszę bo może nie długo czekać panią komisja.Czego serdecznie pseudo doktor życzę.Życie toczy się dalej a pani niech często patrzy w lustro czy jeszcze nie straciła twarzy ludzkiej.

Ta pani pseudo doktor, to jakaś pomyłka!!!Ta pani pomyliła profesje.Powinna pracować jako patolog, a nie badać ludzi!!!Wielka pani doktor , a pisać na klawiaturze od komputera nawet nie potrafi!!!!Nie wspominając już o badaniu czy podejściu do pacjenta!To jest nieprawdopodobne jak traktuje się ludzi na takich komisjach lekarskich!

Potwierdzam lekarka jest do niczego na komisji lekarskiej zus była bardzo niekompetentna nie przejrzała całej zebranej dokumentacji. Dopytuje się człowieka kilka razy o to samo np wykonywany zawód (kto tu z kogo robi wariata)

Ocena dotyczy tego lekarza jako lekarz orzecznik na komisji lekarskiej.Beznadzieja.Lekarz niekompetentny.

moja znajoma stracila wzrok na jedno oko ,a pani doktor stwierdzila ,ze to dobrze bo jak sie widzi na jedno oko jest lepiej no i lepiej sie odroznia kolory.zyce jej wszystkiego dobrego!