Dorota Staszewska

1,3
1,3

100% poparcia dla powyższych komentarzy. Komisja lekarska i orzecznictwo okulisty w zakresie ortopedii w wykonaniu tej Pani to SKANDAL .

Ta pani na komisji lekarskiej potraktowała mnie jak śmiecia kazała rozebrać się do majtek i zaczęła mną szarpać w lewo i prawo a ja krzyczałam niech pani przestanie bo nie wytrzymam z bólu i zaczęłam płakać a okulistka która niema pojęcia o neurologi powiedziała [jak będzie pani płakać to nie dostanie pani renty] a ja powiedziałam jak pani uważa a po chwili dała mi pismo ma pani na rok... Jestem po trzech operacjach kręgosłupa i czekam na czwartą .i mam obrzęk szpiku i boreliozę i na pewno nie nadaję się ...

Jestem po trzech operacjach kręgosłupa i czekam na czwartą .i mam obrzęk szpiku i boreliozę i na pewno nie nadaję się do pracy a ta pani na siłę chciała mnie uzdrowić. Życzę tej pani Staszewskiej tych samych chorób które ja mam i może pani zrozumie chorego człowieka.Jedna gwiazdka to i tak za dużo.

Moja córka dzisiaj byla u pani doktor na komisji ,masakra. Corka choruje od 5 roku życia przeszla 7 zapalen mózgu byla w śpiączce podejrzewano u niej stwardnienie rozsiane.(Do dzis nie ma diagnozy ).Pojawily sie problemy z pęcherzem...Pani doktor stwierdzila ze jest zdrowa i moze pracować np gdzies w szatni. Oby jej ziemia lekką była. To wszystko nadaje sie do TVN

Ja powiem krótko i wprost od kiedy się daje wogulę lekarza okulistę a zwłaszcza lekarza orzecznika jakim jest Dorota Staszewska jak ktoś ma schorzenia neurologiczne i poważne problemy z kręgosłupem wogule nie przeglądała dokumentacji medycznej nawet nie potrafiła zapoznać się z zdjęciami bez opisu ,kompletnie nic się niepytała człowiek mówił na co choruje a ona nawet tego nie pisała bardzo niekulturalnie się odzywała i wogulę wszystkich uważa za jakich śmieci jak to powiedzieć lepiej niech idzie w piach taka osoba nikomu nie polecam tej doktor gdzie osoba z 4 kończynym porażeniem dostaje lekarza okuliste to jest normalnie hore żeby w zusie dawali takich orzeczników

Coś z tą panią rzeczywiście jest nie tak,na 13 opini ,które są tu zamieszczone ani jedna nie jest pozytywna.Sam niedawno byłem przez tą panią badany w ZUS-ie i mam podobne odczucia jak inni,którzy tu zamieścili swe oceny, zastanawiające ,że tyle już lat trwają te negatywne zdania wypowiadane przez pacjentów i nic się w tej sprawie nie zmieniło.Dlaczego ta pani jeszcze pracuje w ZUS-ie jako orzecznik ?

Dołożę swoje: lekarz okulista podważający opinię lekarzy rehabilitacji! Skandal! Według tej Pani jestem osobą zdrową, bo sanatorium jest dla ludzi chorych. Pani doktor na podstawie trzymania za nadgarstek mierzy ciśnienie - oczywiście miałam prawidłowe. Zdaje się, że trzeba wysłać na przeszkolenie, co to jest i przede wszystkim dla kogo jest prewencja rentowa. Totalna porażka ...

Ta osoba to diagnostyczne i merytoryczne dno nie jest lekarzem i nigdy nie będzie dla tej pseudo lekarki zasada:"primum non nocere" brzmi po -pierwsze szkodzić i zabierać dla 800 złotych premii od Z.U.S.Co było nie tak chamstwo brak kontaktu ,traktowanie pacjenta z góry ma swoje standardy jeśli chodzi o terapię i o leczenie. Analiza badań pobierzna nie ocenia zdjęć rtg i ekg ,bo bez opisu nie potrafi.

Byłem na komisji u tej doktor to za duże słowo u tego czegoś co ma dyplom.Sprawa trafiła do sądu bo okulista nie jest od chorób endokrynologicznych jeśli czyta to pani to :"Każdy lekarzyk ma swój mały cmentarzyk" życzę powodzenia Zakładzie .Utylizacji .Społeczeństwa

wytłumaczcie mi jedną rzecz.jak można na komisji rozebrać kogoś do majtek i po co jeżeli przychodzi się po złamaniu ręki.okulista ze specjalizacją ortopedy? polecam jeśli ktoś chce po wizycie u tej pani korzystać z pomocy innych lekarzy.żenada.jeśli taka sama jest w życiu prywatnym to powodzenia jej życzę.

Okropne babsko. Zajmuje sie ortopedycznymi schorzeniami a jest okulista. Moze przejdzie sie pani(celowo z malej litery) do okulisty bo chyba nie widziala pani siebie w lustrze!!!