lek. dent. Dorota Stupak

Już nigdy nie pójdę na NFZ do tego stomatologa. I tak cały czas korzystam z usług specjalistów prywatnie płacąc za wszystko, ale raz przez stan finansowy chciałam skorzystać z przysługującego mi ubezpieczenia i mam za swoje. Zapytana o powód wizyty, odparłam, że chodzi o skaling, przegląd i bolące ósemki, pani doktor wywróciła w tym momencie oczami w stronę asystentki. Za błaha sprawa? Śmiem zawracać głowę w trakcie pracy? Już po tym miałam ochotę wyjść. Wizyta 10 min, w tym czyszczenie z kamienia 5, prawie nigdy nie biorę znieczulenia u stomatologa, ale dzisiaj myślałam że nie wytrzymam z bólu, bardzo brutalnie. Bolące ósemki? Pani pójdzie sobie prywatnie usunąć. Krzywiące się zęby? Pani pójdzie sobie prywatnie do ortodonty. Do widzenia.

Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta. Gorąco polecam!!! Pani doktor naprawdę potrafi zmotywować pacjenta do dbania o swoje zdrowe i piękne zęby.

Ta Pani "doktor" jest wyjatkwo chamska i nie uprzejma osoba. Bylam umowiona na wizyte z bolem zeba. Pabi powiedziala, ze skoro zazylam tabletke przeciwbolowa to ona nie może mnie zbadac, a jak mnie znow zacznie bolec to mam isc na pogotowie. Dodam jeszcze, ze bylam pacjentem prywatnym, placacym za wizyte. Po 10minutowej wynianie zdan a raczej warczeniu Pani "doktor" wyszlam z gabinetu. Serdecznie NIE POLECAM.

Pani Stupak to wyjatkowo nieprzyjemna osoba. Ma bardzo duze mniemanie o sobie i w dosc chamski sposob daje pacjetowi do zrozumienia ze to ona ma racje. Robi co i jak chce kladac pacjetow niemal na plasko ze wzgledu na wzrost> Problem w tym ze w tej pozycji nie czujesz sie komfortowo. Podczas leczenia uzywa srodkow ktore sie rozlewaja na boki i zostawiaja nieprzyjemny bardzo smak a Pani nie spojrzy nawet bo jest zainteresowana czyms innym. Nigdy nie widzialam takiej stomatolog.