lek. stom. Dorota Świąteklek. stom. Dorota Świątek - zdjęcie profilowe

lek. stom. Dorota Świątek

Ortodonta

Absolwentka Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych. Aktywnie uczestniczy w licznych konferencji o tematyce ortodontycznej w kraju i za granicą. Członek krajowych oraz zagranicznych towarzystw naukowych.

Do Pani doktor trafiliśmy przy okazji wizyty w Formmedzie u logopedy. I był to bardzo dobry wybór. Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Bez zniecierpliwienia tłumaczyła nam jak zamierza leczyć dziecko, pokazywała co chce osiągnąć. To nie to co u innego ortodonty gdzie chodziliśmy poprzednio. A i dziecko ją bardzo lubi.

Widać, że jest to prywatna klinika na najwyższym poziomie. pacjenci NFZ są traktowani równie dobrze jak ci płacący. Pani doktor bardzo miła, wszystko dokładnie wyjaśnia. Nie tylko o zębach ale nawet jak używać i konserwować aparat.I nie każe czekac miesiącami na aparat tak jak w innych palcówkach. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38