lekarz Dorota Szymańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Dziękuję, że los mi zesłał panią na swojej drodze, miła, uprzejma, fach w ręku, opanowana, prawdziwy lekarz z powołania. Polecam każdemu tą panią, życzę wszystkiego dobrego. Pozdrowienia Kruczek z "urologi"

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tak uprzejmego lekarza, który poświęcił mi czas na wytłumaczenie przebiegu mojej choroby. Obecnie rzadko się trafia na uśmiechniętego lekarza który na samym początku wzbudza zaufanie pacjenta. Polecam wszystkim miłą Panią doktor. Wyrazy szacunku od wdzięcznej pacjentki Łęczyckiej Melisy.

Pani Doktor Dorota Szymańska to super lekarz, kompetentna, delikatna i co najważniejsze po prostu ludzka, a tego każdy pacjent oczekuje od lekarza. Gorąco polecam!