dr Dorota Tarska

Lekarz rodzinny

Znam Panią doktor 6,5 lat.Chodze do niej od momentu narodzin mojej starszej córki.Bardzo miła,ciepła dla dzieci osoba.Jest kompetentnai posiada duzą wiedzę.Nie podaje antybiotyków "na wszystko".Moja starsza córka ma 6,5 lat i miała antybiotyk 4 razy,a młodsza ma rok i miała raz przepisany przez inna Pania doktor,niestety jak się okazało niesłusznie.Córka miała zapalenie oskrzeli,czego nie leczymy antybiotykiem

Poleciła bym Panią Doktor każdemu kto ma małe dzieci. Ma niesamowite podejście do małych pacjentów, bardzo miła, delikatna i wyrozumiała. Zna się w 100 % na tym co robi nie faszeruje od razu dziecka silnymi lekami. Moje dzieci od 2 lat od kiedy chodzimy do niej miały dopiero raz antybiotyk a wcześniej jak leczyłam je u innej P. doktor to prawie każda wizyta kończyła się na silnych lekach i niszczeniu odporności. Doktor Tarska nigdy nikomu nie odmówi, jeździ również na bezpłatne wizyty domowe i bardzo troszczy się o swoich małych pacjentów. Potrafi nawet dzwonić z prywatnego telefonu i pytać czy jest poprawa. W jej obecności czujemy się bardzo swobodnie i rozmawia się z nią jak by się ją znało od lat.