lekarz Dorota Tatarska-Jojczuk

Internista

Bardzo polecam panią doktor, lekarz bardzo zaangażowany w sprawy pacjenta, oddany, pomocny , a to wszystko w przemiłej atmosferze i życzliwości.

bardzo sympatyczna lekarka, zgłosiłam sie do niej z przeziębieniem, przepisała skuteczne leki, ale nie faszeruje antybiotykami od razu, moge polecic

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Dostałam zlecenie na szczegółowe badania. Bardzo podobało mi się to, że Pani doktor nie stawia diagnozy w ciemno, zwłaszcza że zgłosiłam się nie ze zwykłą grypą. Myślę, że to był bardzo dobry wybór. Serdecznie polecam

Super internistka. Miła, sympatyczna. szczegółowo bada. Na prawdę godna polecenia.

Polecam każdemu Panią Doktor jako bardzo dobrego specjalistę.

Polecam każdemu Panią Doktor jako bardzo dobrego specjalistę.