lek. dent. Dorota Tomczak

Byłem dzisiaj u Dr. Tomczak bardzo przyjemna Dentystka jest bardzo pracowita wypełniła mi zęba ktory nadawał się do wyrwania, ma duze pomieszczenia. Nie ma asystentki, dla mnie jest profesionalistka. Niech Pan Bóg Błogoslawi jej pracy Adam

Byłem dzisiaj u Dr. Tomczak bardzo przyjemna Dentystka jest bardzo pracowita
wypełniła mi zęba ktory nadawał się do wyrwania, ma duze pomieszczenia.
Nie ma asystentki, dla mnie jest profesionalistka.
Niech Pan Bóg Błogoslawi jej pracy Adam

Nie polecam tej Pani. Leczyła moje zęby po czym okazało się po krótkim czasie, że są one ponownie do przeleczenia. Co wizytę było coś do wyleczenia, do tego ceny z kosmosu. Miejmy świadomość ze Busko to nie Warszawa czy Krakow. Dlatego teraz mam swojego lekarza dentystę i po kontroli nie wychodzę z pseudo 10 zębami ,,do zrobienia,,

Do Pani Doktor trafiłem przypadkowo z bólem zęba 250 km od miejsca zamieszkania. Spotkalem się z pełnym profesjonalizmem, uprzejmością i troską o pacjenta. Serdecznie dziękuję za pomoc i zdecydowanie polecam wszystkim

Profesjonalistka jakich mało napewno najlepsza w Busku nie wątpię że i w województwie panicznie bałem się dentysty odkąd zacząłem chodzić do pani Tomczak strach minął

Trafiłem do Pani Doktor Tomczak przez przypadek, z bólem zęba. Zostałem otoczony profesjonalną opieką, ząb został wyleczony. Zdecydowałem się również uzupełnić moje braki w uzębieniu. Dzięki pasji i zaangażowaniu, którym potrafi zarazić mam nowy uśmiech. Jestem pod wrażeniem dokładności pracy i uprzejmości Pani Doktor. Z przyjemnością polecam!!!

Zdecydowałem się również uzupełnić moje braki w uzębieniu.
Z przyjemnością polecam!!!

Niezbyt profesjonalne zachowanie, pani doktor spóźnia się około 30-40 minut, cennik zdecydowanie przesadzony w duzych miastach czesto placi sie mniej. Generalnie miła pani, aczkolwiek zaplacilam za jeden zab okolo 600zl (leczony kanalowo) i po roku okazalo sie , ze praca jest niedokonczona i zab boli nadal, ogolnie nie polecam, za te pieniadze mozna dokonac lepszego wyboru dentysty w Busku- Zdroju

Wszystko w porzadku oprocz tego ze sie spoznia minimum 30 min na wizyte i niestety cennik zdecydowanie wygorowany

Bardzo miła pani, bardzo dobry stomatolog, zna się za rzeczy:) chodzimy do niej całą rodzinką ;)

Najlepszy gabinet z jakim się spotkałem

Najlepszy gabinet z jakim się spotkałem