lek. dent. Dorota Tomczak

Trafiłem do Pani Doktor Tomczak przez przypadek, z bólem zęba. Zostałem otoczony profesjonalną opieką, ząb został wyleczony. Zdecydowałem się również uzupełnić moje braki w uzębieniu. Dzięki pasji i zaangażowaniu, którym potrafi zarazić mam nowy uśmiech. Jestem pod wrażeniem dokładności pracy i uprzejmości Pani Doktor. Z przyjemnością polecam!!!

Zdecydowałem się również uzupełnić moje braki w uzębieniu.
Z przyjemnością polecam!!!

Profesjonalistka jakich mało napewno najlepsza w Busku nie wątpię że i w województwie panicznie bałem się dentysty odkąd zacząłem chodzić do pani Tomczak strach minął

Niezbyt profesjonalne zachowanie, pani doktor spóźnia się około 30-40 minut, cennik zdecydowanie przesadzony w duzych miastach czesto placi sie mniej. Generalnie miła pani, aczkolwiek zaplacilam za jeden zab okolo 600zl (leczony kanalowo) i po roku okazalo sie , ze praca jest niedokonczona i zab boli nadal, ogolnie nie polecam, za te pieniadze mozna dokonac lepszego wyboru dentysty w Busku- Zdroju

Bardzo miła pani, bardzo dobry stomatolog, zna się za rzeczy:) chodzimy do niej całą rodzinką ;)

Wszystko w porzadku oprocz tego ze sie spoznia minimum 30 min na wizyte i niestety cennik zdecydowanie wygorowany

Najlepszy gabinet z jakim się spotkałem

Najlepszy gabinet z jakim się spotkałem