Moja pasja do dietetyki zrodziła się z codziennych obserwacji i problemów, które dotykają każdego z nas. Postęp cywilizacyjny, gwałtowny rozwój przemysłu spożywczego i coraz większa różnorodność produktów stawiają nas przed coraz bardziej skomplikowanymi wyborami podczas zwykłych zakupów. Żywność dawno przestała już być jedynie źródłem energii i składników odżywczych. Obecnie może w równym stopniu zaszkodzić, co pomóc w leczeniu schorzeń i chorób, a także im zapobiegać.

Świetny specjalista, z pewnością polecę każdemu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu konsultacji, a jeszcze bardziej z efektów. 15 kg mniej, czego chcieć więcej? Dziękuję jeszcze raz. Myślę, że to nasz wspólny sukces.

Dziękuję jeszcze raz. Myślę, że to nasz wspólny sukces.

Dziękuję za pomoc, po miesiącu ponad 4 kg mniej. Czuje się dużo lepiej. Z przyjemnością zostanę pod opieką Pani Doroty

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Kraków"?

Harmonia Ciała
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nature and Medicine