lekarz Dorota Uchman-Rzeźnik

Neurolog

Fantastyczna lekarka. Pełna empatii. Świetnie zarządza zespołem młodych lekarzy na płockiej neurologi. Szybka diagnoza (Zespół Guillaina-Barrego) i wdrożone leczenie (immunoglobuliny) uratowało moje zdrowie. Podziękowania dla całego Personelu płockiej neurologi.

Pani Doktor Dorota Uchman to niezwykle kompetentny lekarz i wspaniały człowiek. Poznałam Panią doktor leżąc na oddziale neurologii i jestem zachwycona tym jakie podejście ma do pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy przebieg i leczenie choroby. Niezwykle miła, cierpliwa i pełna empatii. Pani Doktor ma ogromną wiedzę i robi wszystko aby pomóc pacjentowi. Prawdziwy lekarz z powołania. Bożena K.

Bożena K.

Jestem zachwycona Panią doktor, wspaniały człowiek, bardzo kompetentna, miła, uprzejma, służąca pomocą bezinteresownie. Bardzo polecam Panią Doktor.

Szczerze polecam Panią Doktor. Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza z tak ogromną empatią i szacunkiem do pacjenta. Pani doktor posiada ogromna wiedzę i doświadczenie. Patrzy na temat choroby kompleksowo. Wspaniały i godny polecenia lekarz. Polecam