lekarz Dorota Ulińska

Pediatra, Pulmonolog, Wizyty domowe

3,6
3,6

Właśnie jesteśmy po wizycie u Pani doktor.Po badaniu stwierdziła infekcję wirusową, zaleciła leki objawowe, wytłumaczyła, że takich infekcji nie leczy się antybiotykami bo to robi więcej szkody i upośledza odporność. Umówiłyśmy się, że jeśli po 3 dobach infekcja nie będzie ustępować lub w międzyczasie pojawiłyby się jakieś alarmujące objawy, to zgłosimy się jeszcze raz. A zwolnienie ze szkoły i basenu napiszę sobie sama. Po co obarczać takimi bzdurami lekarza?. Jestem zadowolona i bardzo polecam Panią doktor.

Pani dr przychodziła do mojej córki i poleciłam ją wielu znajomym. Wszyscy byli zgodni ,że jest doskonałym specjalistą.Nie szafuje niepotrzebnymi lekami , stara się leczyć do póki można naturalnymi metodami. Nie jest może nadzwyczaj uśmiechnięta i nie rozmawia z dzieciakami jak koleżanka , ale przecież nie o to chodzi, moja córka i tak ją uwielbiała jak była dzieckiem. Świetny alergolog, wiele dzieci uchroniła od zakazów jedzenia niemal wszystkiego, które zostawały pochopnie wydawane przez innych lekarzy rejonowych. Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem i nie wiem skąd te negatywne wpisy.

Rzetelna, skuteczna, kompetentna, nie przepisuje leków bez potrzeby, uprzejma, zawsze stara się pomoc. Nigdy się nie zawiodłam, szczerze polecam! Anna K

polecam Dr Ulińska jest świetnym lekarzem super dogaduje się z małymi pacjentami i ich rodzicami zawsze pogodna i kompetentna przepisywane leki zawsze są trafione i nie zawsze są to anybiotyki

Jest to osoba kompetentna i troskliwie zajmująca się pacjentem. Wyleczyła moją córkę z nawracających infekcji dróg oddechowych.Dzięki zastosaowanej terapii dziecko juz nie choruje od kilku lat.Lekarz godny zaufania.

Kompetentna, nie leczy bez potrzeby antybiotykami, pomaga mnie i moim znajomym w sytuacji choroby w domu. Szczerze polecam, nigdy sie nie zawiodłam.

Niestety nie polecam tego lekarza. Mówi tak mało, że gdybym ja nie miała doświadczenia w chorobie mojego synka,ktory ma 6 miesięcy i od urodzenia miał już 5 razy zapalenie płuc i oskrzeli,to byłaby jedna wielka cisza. Nic nie tłumaczy, nie wzbudza zaufania, do tego droga bo wizyta domowa to koszt 140zł. Po tygodniu poprosiłam Pania doktor o kontrolę do zdrowego już dziecka i zapłaciłam również 140zł. Niestety NIE POLECAM!!!!

Szczerze polecam Panią doktor. Bez potrzeby nie przepisuje dzieciom antybiotyków. Dopiero wtedy gdy po kilku dniach mojemu dziecku nie przechodzi po syropkach, Pani doktor decyduje, że tym razem antybiotyk jest konieczny. Nigdy się nie zawiodłam na Pani doktor.

Pani doktor niestety nie radzi sobie z bardziej wymagającymi przypadkami. Nadaje się do leczenia zwykłych infekcji. Jeśli chodzi o jej komunikatywność i życzliwość zarówno wobec dzieci jak rodziców pozostawia wiele do życzenia. Odradzam.

polecam znakomita lekarka ,leczy mojego syna już 16 lat i nigdy nie miał komplikacji zdrowotnych, pobytu w szpitalu -jest zdrowy bo jest w dobrze leczony