lekarz Dorota Wąsik-Komisarek

Wspaniały lekarz! Poświęca dużo czasu na diagnozę, dokładnie wszystko wyjaśnia, rozwiewa wszystkie wątpliwości, kieruje na potrzebne badania dodatkowe i do specjalistów, nie bagatelizuje problemów z którymi się przychodzi, ma wspaniałe podejście do małych pacjentów.

Pani doktor leczy moje dzieci od samego początku i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Polecam z czystym sercem! To nie jest lekarz który na wszystko przepisze antybiotyk i do widzenia. Raczej stara się wyczerpać wszystkie metody leczenia, zanim po niego sięgnie.

W 100% polecam Panią doktor, profesjonalna, kompetentna, rzetelna, a jednocześnie bardzo sympatyczna, ciepła i cierpliwa. Lubi dzieci i dzieci ją lubią. Wyczerpująco odpowiada na pytania dotyczące zdrowia i opieki nad nowo narodzonym dzieciątkiem. Tak wyobrażam sobie idealnego lekarza.

Świetna lekarka, ma podejście do dzieci i posiada dużą wiedzę jako młoda osoba, dokładnie bada i poświęca maximum czasu na wyjaśnienia, ewentualne pytania rodziców. Dba o dobro małych pacjentów w tym życzliwa i uśmiechnięta. Lekarz z powołania. Polecam.

super lekarz polecamy :)osoba z podejściem ,wytłumaczy ,wysłucha ,zawsze z uśmiechem ,lekarz jakiego szukałem dla dziecka

Wciąż poszukujesz " Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Piotr Mazur

Dermatolog dziecięcy
Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98