lekarz Dorota Wąsik-Komisarek

Prawdziwy lekarz z powołania! W 💯% polecam dr Wąsik-Komisarek, która prócz tego że jest niesamowicie fachową i dokładną, jest osobą bardzo ciepłą, empatyczną i delikatną. Znajdzie podejście nawet do najbardziej niewspółpracującego dziecka) Lekarz o złotym sercu!

Prawdziwy lekarz z powołania!
Znajdzie podejście nawet do najbardziej niewspółpracującego dziecka)
Lekarz o złotym sercu!

Pani Doktor to fantastyczny lekarz z ogromnym powołaniem. Jest ciepła, przyjazna, ma świetne podejście do dzieci, wszystko cierpliwie tłumaczy rodzicowi. O wszystko można Panią Doktor zapytać bo ma ogromną widzę i ludzkie podejście. Diagnozy i leczenie zawsze w punkt. Bardzo polecam Panią Doktor!

Lekarz z powołaniem, z cudownym podejściem do dzieci. Szuka różnych rozwiązań i ma holistyczne podejście do małego pacjenta. Dzięki takiemu podejściu, ufam w kompetencje Pani Doktor. Zawsze się zaopiekuje i nie zostawi z chorym dzieckiem. Moje dzieci uwielbiają !

Bardzo sympatyczna i kompetentna lekarka. Zawsze szczegółowo opisuje sytuację i poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu.

Witam serdecznie polecam panią dr Komisarek mila kompetentną cierpliwa osoba do dzieci poświęca nam czasu tyle ile trzeba zawsze wyrozumiała subtelna kochana i ciepla osoba super podejście do dziecka jest konkretne osoba polecam serdecznie panią doktor

po prostu dobra lekarka, wydaje się że ma aktualną wiedzę medyczną oraz wiedze o wychowaniu dzieci (w porównaniu do innych lekarek z placówki), poświęca dużo czasu na rozmowę z rodzicem. Jest niezwykle uprzejma do rodziców i cierpliwa do dzieci. Moim zdanie najlepsza lekarka w przychodzi Azory

Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze niezwykle miła i kompetentna. Cenię sobie Panią doktor przede wszytskim za poświęcony czas - dla rodzica, któremu wszytsko odpowiednio tłumaczy, i dla dziecka - do którego podchodzi ze spokojem i wyrozumiałością. Każde badanie wykonuje bardzo dokładnie i delikatnie, ale tez nie na siłe jeżeli mały pacjent nie chce współpracować :) Niejednoktonie zlecała nam dodatkowe badania, by rozwiać wątpliwości. Gdy córka była chora, Pani doktor była z nami w stałym kontakcie nawet przez cały weekend. Pamięta nawet najdrobniejsze szczegóły z poprzednich wizyt a to daje poczucie, ...

Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze niezwykle miła i kompetentna.

Cenię sobie Panią doktor przede wszytskim za poświęcony czas - dla rodzica, któremu wszytsko odpowiednio tłumaczy, i dla dziecka - do którego podchodzi ze spokojem i wyrozumiałością. Każde badanie wykonuje bardzo dokładnie i delikatnie, ale tez nie na siłe jeżeli mały pacjent nie chce współpracować :) Niejednoktonie zlecała nam dodatkowe badania, by rozwiać wątpliwości. Gdy córka była chora, Pani doktor była z nami w stałym kontakcie nawet przez cały weekend. Pamięta nawet najdrobniejsze szczegóły z poprzednich wizyt a to daje poczucie, że ktoś naprawdę o nas dba :)

Najlepsza z najlepszych !! Nie ma lepszej Pani doktor leczy mojego synka byliśmy u wielu prywatnych lekarzy ona jest naprawdę najlepsza ! Wysluchuje do końca, strzela idealnie z poradami chorobami , nigdy się nie pomyliła. Najlepsza z najlepszych nie ma lepszych nigdzie !!! Leczenie u niej to przyjemność

Wspaniały lekarz! Poświęca dużo czasu na diagnozę, dokładnie wszystko wyjaśnia, rozwiewa wszystkie wątpliwości, kieruje na potrzebne badania dodatkowe i do specjalistów, nie bagatelizuje problemów z którymi się przychodzi, ma wspaniałe podejście do małych pacjentów.

Pani doktor leczy moje dzieci od samego początku i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Polecam z czystym sercem! To nie jest lekarz który na wszystko przepisze antybiotyk i do widzenia. Raczej stara się wyczerpać wszystkie metody leczenia, zanim po niego sięgnie.