lekarz Dorota Wąsik-Komisarek

Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze niezwykle miła i kompetentna. Cenię sobie Panią doktor przede wszytskim za poświęcony czas - dla rodzica, któremu wszytsko odpowiednio tłumaczy, i dla dziecka - do którego podchodzi ze spokojem i wyrozumiałością. Każde badanie wykonuje bardzo dokładnie i delikatnie, ale tez nie na siłe jeżeli mały pacjent nie chce współpracować :) Niejednoktonie zlecała nam dodatkowe badania, by rozwiać wątpliwości. Gdy córka była chora, Pani doktor była z nami w stałym kontakcie nawet przez cały weekend. Pamięta nawet najdrobniejsze szczegóły z poprzednich wizyt a to daje poczucie, ...

Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze niezwykle miła i kompetentna.

Cenię sobie Panią doktor przede wszytskim za poświęcony czas - dla rodzica, któremu wszytsko odpowiednio tłumaczy, i dla dziecka - do którego podchodzi ze spokojem i wyrozumiałością. Każde badanie wykonuje bardzo dokładnie i delikatnie, ale tez nie na siłe jeżeli mały pacjent nie chce współpracować :) Niejednoktonie zlecała nam dodatkowe badania, by rozwiać wątpliwości. Gdy córka była chora, Pani doktor była z nami w stałym kontakcie nawet przez cały weekend. Pamięta nawet najdrobniejsze szczegóły z poprzednich wizyt a to daje poczucie, że ktoś naprawdę o nas dba :)

Witam serdecznie polecam panią dr Komisarek mila kompetentną cierpliwa osoba do dzieci poświęca nam czasu tyle ile trzeba zawsze wyrozumiała subtelna kochana i ciepla osoba super podejście do dziecka jest konkretne osoba polecam serdecznie panią doktor

po prostu dobra lekarka, wydaje się że ma aktualną wiedzę medyczną oraz wiedze o wychowaniu dzieci (w porównaniu do innych lekarek z placówki), poświęca dużo czasu na rozmowę z rodzicem. Jest niezwykle uprzejma do rodziców i cierpliwa do dzieci. Moim zdanie najlepsza lekarka w przychodzi Azory

Najlepsza z najlepszych !! Nie ma lepszej Pani doktor leczy mojego synka byliśmy u wielu prywatnych lekarzy ona jest naprawdę najlepsza ! Wysluchuje do końca, strzela idealnie z poradami chorobami , nigdy się nie pomyliła. Najlepsza z najlepszych nie ma lepszych nigdzie !!! Leczenie u niej to przyjemność

Pani doktor leczy moje dzieci od samego początku i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Polecam z czystym sercem! To nie jest lekarz który na wszystko przepisze antybiotyk i do widzenia. Raczej stara się wyczerpać wszystkie metody leczenia, zanim po niego sięgnie.

Wspaniały lekarz! Poświęca dużo czasu na diagnozę, dokładnie wszystko wyjaśnia, rozwiewa wszystkie wątpliwości, kieruje na potrzebne badania dodatkowe i do specjalistów, nie bagatelizuje problemów z którymi się przychodzi, ma wspaniałe podejście do małych pacjentów.

Świetna lekarka, ma podejście do dzieci i posiada dużą wiedzę jako młoda osoba, dokładnie bada i poświęca maximum czasu na wyjaśnienia, ewentualne pytania rodziców. Dba o dobro małych pacjentów w tym życzliwa i uśmiechnięta. Lekarz z powołania. Polecam.

W 100% polecam Panią doktor, profesjonalna, kompetentna, rzetelna, a jednocześnie bardzo sympatyczna, ciepła i cierpliwa. Lubi dzieci i dzieci ją lubią. Wyczerpująco odpowiada na pytania dotyczące zdrowia i opieki nad nowo narodzonym dzieciątkiem. Tak wyobrażam sobie idealnego lekarza.

super lekarz polecamy :)osoba z podejściem ,wytłumaczy ,wysłucha ,zawsze z uśmiechem ,lekarz jakiego szukałem dla dziecka