lekarz Dorota Wendlandt

Zdecydowanie nie polecam tej Pani. Nie uprzejma, bardzo specyficzne poczucie humoru które chyba tylko ją śmieszy.

Polecam. Pani dr z poczuciem humoru a przy tym fachowa i dokładna. Świetna dla młodych pacjentek. Zawsze dokładnie odpowie na zadane pytanie i wątpliwości.

5 gwiazdek super Pani doktor lekarz bardzo dobry wszystko wytłumaczy ma poczucie humoru delikatnie wykona badanie

5 gwiazdek super Pani doktor lekarz bardzo dobry wszystko wytłumaczy
ma poczucie humoru delikatnie wykona badanie

Polecam serdecznie Panią Doktor, szczególnie dla młodych pacjentek. Jak na pierwszą wizytę super !!!!

Panią Doktor poleciła mi koleżanka, potem ja poleciłam ją siostrze. Pani Doktor nie bawiła się w stawianie miliona diagnoz, od razu powiedziała, że to nie przypadek dla niej a dla endokrynologa. Skierowanie do endokrynologa od ręki. Dla mini miała 3 rozwiązania problemu jaki mnie męczył i na dodatek od razu dodała mi nadziei, że poprzedni lekarz nie mógł wystawić diagnozy że mam zespół jajników policystycznych bez badań. Pani Wendlandt nie słodzi ni podlizuje się i traktuje pacjentki jak dorosłe kobiety. Zjedzie równo jak się należy ( mnie zjechała ) a potem porządnie przebada i wyjaśni co się dzieje

Miałam okazje mieć do czynienia z różnymi lekarzami z tej dziedziny i stwierdzam w 100% że Pani doktor jest godna polecenia.Chodziłam do innego lekarza prywatnie,straciłam dużo pieniędzy i żałuje że wcześniej nie trafiłam do pani doktor bo są to różnice nie do porównania.POLECAM

pani ginekolog jest bardzo miła i delikatna przy badaniu. ma poczucie humoru . prowadzi moją ciąze nie mam do niej zadnych zastrzeżeń, polecilabym ją każdemu

Słyszałam różne opinie na temat pani doktor ale dla mnie jest zawsze ok. Prowadziła moje dwie ciąże i wszystko było dobrze. Ma swoje humorki ale kto ich nie ma.Uważam że jest w porządku.

BARDZO LUBIE PANIĄ DOKTOR MAM DO NIEJ ZAUFANIE.PROWADZIŁA MOJĄ PIERWSZĄ CIĄŻE I TERAZ.KONKRETNIE I NA TEMAT .BARDZO ŻYCZLIWA I WYROZUMIAŁA.