Polecam serdecznie Panią Doktor, szczególnie dla młodych pacjentek. Jak na pierwszą wizytę super !!!!

5 gwiazdek super Pani doktor lekarz bardzo dobry wszystko wytłumaczy ma poczucie humoru delikatnie wykona badanie

5 gwiazdek super Pani doktor lekarz bardzo dobry wszystko wytłumaczy
ma poczucie humoru delikatnie wykona badanie

Panią Doktor poleciła mi koleżanka, potem ja poleciłam ją siostrze. Pani Doktor nie bawiła się w stawianie miliona diagnoz, od razu powiedziała, że to nie przypadek dla niej a dla endokrynologa. Skierowanie do endokrynologa od ręki. Dla mini miała 3 rozwiązania problemu jaki mnie męczył i na dodatek od razu dodała mi nadziei, że poprzedni lekarz nie mógł wystawić diagnozy że mam zespół jajników policystycznych bez badań. Pani Wendlandt nie słodzi ni podlizuje się i traktuje pacjentki jak dorosłe kobiety. Zjedzie równo jak się należy ( mnie zjechała ) a potem porządnie przebada i wyjaśni co się dzieje

Słyszałam różne opinie na temat pani doktor ale dla mnie jest zawsze ok. Prowadziła moje dwie ciąże i wszystko było dobrze. Ma swoje humorki ale kto ich nie ma.Uważam że jest w porządku.

Miałam okazje mieć do czynienia z różnymi lekarzami z tej dziedziny i stwierdzam w 100% że Pani doktor jest godna polecenia.Chodziłam do innego lekarza prywatnie,straciłam dużo pieniędzy i żałuje że wcześniej nie trafiłam do pani doktor bo są to różnice nie do porównania.POLECAM

pani ginekolog jest bardzo miła i delikatna przy badaniu. ma poczucie humoru . prowadzi moją ciąze nie mam do niej zadnych zastrzeżeń, polecilabym ją każdemu

BARDZO LUBIE PANIĄ DOKTOR MAM DO NIEJ ZAUFANIE.PROWADZIŁA MOJĄ PIERWSZĄ CIĄŻE I TERAZ.KONKRETNIE I NA TEMAT .BARDZO ŻYCZLIWA I WYROZUMIAŁA.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bielsko-Biała"?

Krzysztof Polak

Gabinet ginekologiczno położniczy