dr n. med. Dorota Wickiewicz

Konkretnie i fachowo, specjalista dla ktorego zaden problem nie stanowi problemu. Wychodząc z gabinetu poczułam się w 100% zaopiekowana. Właściwe wyposażenie gabinetu.

Pani Doktor jest bardzo miła, spokojna i kompetentna. Szczegółowo wyjaśnia sytuację pacjenta, radzi, odpowiada na wszelkie pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyt

Pozytywny komentarz wystawiam z prawdziwą przyjemnością. Jest to lekarz specjalista, do którego na wizytę idzie się z pełnym zaufaniem. Polecam, na prawdę warto.

Do Ginemediki trafiłam z polecenia znajomej. To tam właśnie zaczęłam leczenie u Pani Doktor, u której leczę się do tej pory. Ogromny pozytyw.

Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze, Pani doktor jest delikatna, szczegółowo odpowiada na zadawane pytania.. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Pani Doktor przyjmuje także w Ginemedice. Wyrazy szacunku i podziwu dla ogromnej wiedzy medycznej i kultury osobistej, jaką reprezentuje Pani Doktor.

Szczerze polecam tego lekarza. Świetny specjalista, bardzo miła kompetentna osoba. Chodzę na wizyty do Ginemediki i jestem bardzo zadowolona.

Szczerze polecam Panią Doktor, jest świetnym specjalistą i skutecznym lekarzem. Na wizyty chodzę do Ginemediki i jeste bardzo zadowolona.

Bardzo sympatyczna, kompetentna Pani Doktor. Jestem pacjentką w Ginemedice i polecam każdemu. Duży pozytyw i Pozdrawiam!

Jestem pacjentka Pani doktor w klinice Ginemedica.Z czystym sumieniem polecam jako lekarza specjalistę i jako człowieka.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław