dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińskadr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

Wenerolog, Dermatolog

2,7

Dermatolog, wenerolog, dermatochirurg. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Posiada bogate doświadczenie w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Systematycznie bierze udział w zjazdach i konferencjach, co pozwala na stałe kontynuowanie edukacji i pogłębianie doświadczenia.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, niestety trochę zbyt zabiegana, przez co pojedynczemu pacjentowi poświęca trochę za mało czasu. Mimo wszystko rozmawia o chorobie bardzo przejrzyście i zrozumiale. Polecam

super lekarka kompetentna,miła , życzliwa ,dużo czasu poświęca choremu

super lekarka kompetentna,miła , życzliwa ,dużo czasu poświęca choremu

Ta osoba to porażka medycyny,Nie zależy jej na pacjencie lecz na finansowych zaspokojeniach. Nie polecam tej lekarki, umie tylko krytykowac. jest chyba z innego świata. Rozpieszczona Lala.