lekarz Dorota Włoch-Kopeć

Nie polecam tej Pani „Doktor”, podczas teleporady z Medicovera (posiadamy szeroki pakiet) po przedstawieniu problemu związanego ze zdrowiem nie zleciła żadnych badań, pomimo drętwienia ręki i zawrotów głowy nie skierowała mnie na żadne badania, dostałam zalecenie udania się do fizjoterapeuty w luźnym stroju. Na problem związany z lukami w pamięci zaleciła "rozwiązywanie krzyżówek" . Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.

Będąc na wizycie u Pani doktor, na wstępie zapytała po co przyszłam dlaczego mam skierowanie pilne i że na moje miejsce mogła przyjąć innego pacjenta. Mówiła że można zrobić TK po czym stwierdziła że przecież miałam robiony... Tak miałam w 2014 r. Nie zbadala mnie nawet, moja wizyta trwała max 10 min

Pani doktor nie potrafiła zdiagnozować mojego przypadku, kazała, mimo moich łez na wizycie "przyzwyczaić się do choroby i do tego, że będzie tylko gorzej". Oprócz tego, że nie potrafiła dobrać mi leków i odpowiednio prowadzić, co wizytę miałam robione eeg z którego i tak nic nie wynikało. Pani doktor stwierdziła, że nie wiadomo, skąd się wzięła padaczka i że no tak już musi być, nic się nie da zrobić. Zaniechałam wizyty, zmieniłam lekarza, już wiem, co mi jest, a ataki zniknęły. Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.

Zaniechałam wizyty, zmieniłam lekarza, już wiem, co mi jest, a ataki zniknęły.

Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.

Nieuprzejma, nie miła, arogancka.. straszne podejście do pacjentów. Nie polecam... Tacy ludzie nie powinni leczyć.

Pani doktor była czwartym neurologiem do którego trafiłam, i jako pierwsza potrafiła wyjaśnić co mogą oznaczać dane objawy i jak należy dalej postępować. Potrafiła też z rozsądkiem wyjaśnić, czy w moim przypadku pozostanie na oddale jest konieczne. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu, mimo że nie była to planowana wizyta. Uważam, że gdybym na początku trafiła do tej Pani doktor, oszczędziło by mi to wiele czasu i nerwów.

Niestety z całym szacunkiem, ale muszę wystawić złą opinie. Nie polecam tej Pani „Doktor”, nieuprzejma i niekompetentna. Zgłosiłam się do Niej z Pilnym skierowaniem do szpitala, zlekceważyła mnie, zapytała „po co tu przyszłam”, przez cała wizytę patrzyła na mnie z góry i dała mi odczuć, ze ona jest tu lekarzem przez wielkie L! Gdy zapytałam, do jakich zaleceń się stosować, mówiła, ze wszystkie objawy są normalne i nie wymagają leczenia szpitalnego, a podkreślam raz jeszcze, ze miałam skierowanie pilne do szpitala na diagnostykę z rezonansem. Nie polecam, mam nadzieje, ze ...

Niestety z całym szacunkiem, ale muszę wystawić złą opinie.
Nie polecam, mam nadzieje, ze nie będziecie Państwo musieli się spotkać z ta Panią, bo tylko Wam puszcza nerwy i przyjdziecie na marne, bo nic Wam nie poradzi.
Jest mi bardzo przykro, ze w takim szpitalu, który ma wysoka renomę pracują tacy lekarze jak ta Pani, bo niestety psuje ona opinie szpitala uniwersyteckiego.

Zgłosiłem się z podejrzeniem SM. Pani Doktor stwierdziła na wizycie, że nie ma czasu mnie konsultować (!!!). Pobieżnie wypytała o objawy, była lekceważąca. Stwierdziła, że nie będzie mi nic mówić bo później pacjenci się do niej zgłaszają i mają pretensje, że coś powiedziała a tak nie jest. Jak dla mnie poniżej wszelkiej krytyki. Po co komu lekarz, który widząc pacjenta powłóczącego nogą stwierdza, że nic mu nie jest i nie będzie go konsultować...

Niesamowita Pani doktor! Trafiłam do niej przypadkiem w ciąży ze względu na naczyniaka. Pani doktor uspokoiła mnie, co było dla mnie niezmiernie ważne oraz wydała opinię która stała się dla mnie bardzo cenna. Dodatkowo poświeciła dla mnie tyle czasu ile wymagała cała sytuacja, konsultowała mój przypadek z ordynatorem. Wykazała się zrozumieniem i poświęceniem. Widać ze to osoba b. kompetentna i lubi to co robi. Polecam!!