mgr Dorota Włodarczyk

Neurologopeda, Logopeda

Terapia na najwyższym poziomie, przyniosła efekty których sama z córką się nie spodziewałam. Dziękuję za pomoc, polecam z całego serca Panią Dorotę.

Polecam panią Logopedę ,niesamowite podejście do dziecka .Ta pani robi cuda po jednej wizycie moja córeczka nabrała odwagi i jest poprawa w mowie.Mam porównanie bo ta pani to trzecia logopeda ,którą odwiedziłyśmy.Pani Dorotka jest specjalistką potrafi zniżyć się do poziomu dziecka dlatego i są super efekty.

Gorąco polecam !!! Bardzo duża wiedza i umiejętności !!! Świetne podejście do dzieci !!! Efekty widoczne ''gołym okiem '';). Szkoda że prywatnie nie przyjmuje :(

Gorąco polecam !!!
Bardzo duża wiedza i umiejętności !!! Świetne podejście do dzieci !!!
Efekty widoczne ''gołym okiem '';).
Szkoda że prywatnie nie przyjmuje :(

Ta Pani ma super podejście do dzieci.Już po pierwszej wizycie moja córcia zaczęła mówić sz.