lekarz Dorota Worobiec

2,6

Dzisiaj byłam u Pani doktor...Wizyta przebiegła prawidłowo, Pani doktor przesympatyczna, miła, kontaktowa...Zbadała mi bardzo dokładnie oczy, wszystko dokładnie wyjaśniła, przepisała leki ...Polecam Panią doktor, ja na pewno jeszcze nie raz skorzystam z leczenia przez Panią doktor...

Pani dr bardzo się śpieszyła . W trakcie wizyty biegała po gabinecie i naprawiała drukarkę. Leki kazała brać w kratkę . Odniosłam wrażenie , że jako pacjentka byłam zbędna .Przecież już zapłaciłam za wizytę .Nie polecam .

Niestety zawiodłam się. Wizyta prywatna (dość droga), a pani doktor zbagatelizowała mój problem i to, co podejrzewałam. Nawet nie zbadała dokładnie oka. Dostałam kropelki do oczu chyba tylko po to, żeby cokolwiek mi wypisać. Nie pomogły. Dalej borykam się ze schorzeniem.

Pani doktor tak się spieszyła, że kompletnie nie obchodziło ją z jakim problemem przyszłam. Nie słuchała, że gorzej widzę. Tylko poleciła przyjść na kolejną wizytę to może sprawdzi wzrok dokładnie i wypisze receptę. Wizyta u tej pani to tylko strata czasu.

Pani Doktor skierowała mnie na badania, które kompletnie nie były potrzebne, a kosztowały i robiłam je w Medicusie.

Niestety nie dowiedziałam się za dużo o chorobie, pani doktor gdzieś się spieszyła.

Przemiła lekarka, godna polecenia specjalistka, polecam

Przemiła lekarka, godna polecenia specjalistka, polecam