dr n. med. Dorota Wyględowska-Promieńska

Okulista

Ja się zastanawiam, jak można miec taki tytył - dr hab. i w taki sposób leczyć oraz mieć takie podejście do pacjenta. Chciałam powiedzieć parę prawdziwych słów o tej "Pani". Leczyłam się u tej Pani 5 lat(w wieku 17 lat trafiłam do niej) i powiedzcie mi ludzie, jak można eczyc kogoś przez 5 lat i w wieku 22 lat i nie zauwazyc tak dużego stożka rogowki. a chc powiedzieć ,że dwa bądz trzy razy w roku chodziłam na wizytę do niej!!!!!!!!!!!!!!! Ręce opadają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdy pani Doktor widziała,że stozek jest tak ...

Chciałam powiedzieć parę prawdziwych słów o tej "Pani".
Ręce opadają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdy pani Doktor widziała,że stozek jest tak duzy i nie mozna będzie zrobic Crossingu bądz Lasik-u , i tylko przeszczep mnie czeka, to dopiero po 5 latach "leczenia" mnie wysłała do pana doktora do Katowic, by mi on soczewki twarde dobrał. Pan Doktor za głowę sie chycił, jak zobaczył,ze leczyła mnie doktor Wyględowska. I powiedział cytuję słowa Pana Doktora "u Pami ,jest już za pozno na wszystko. Czeka pania przeszczep badz dobor soczewek"
To tak się leczy pacjentów?????????
Jstem młoda, a ta Pani doktor bardzo mnie i pewnie też wiele innych osób skrzywdziła. A kupę kasy brala ode mnie.
Pewnie ma ten tytuł dzięki tatusiowi. Nie wnikam w to.
Mam siostrę co studiuje medycynę i dobrze ona ta Panią doktor zna. To co ona wyprawia, to w głowie się nie mieści!!!!!!!!!!!!!!!!

Pierwszy raz spotkałam się z tak kompetentnym podejściem. Moi poprzedni okuliści doprowadzili do tego, że moja wada pogarszała się z roku na rok (a nie jest mała). Już myślałam, że nie ma dla mnie ratunku, gdy trafiłam do Pani dr. Wada się zatrzymała! Poza tym Pani dr to szalenie sympatyczna, ciepła kobieta. Konkretna i rzeczowa. A przede wszystkim LECZY, nie traktuje pacjentów jak większość lekarzy, czyli jak zarobić w jak najkrótszym czasie. Ma czas dla każdego, mimo naprawdę gigantycznych kolejek. Polecam Panią dr wszystkim moim znajomym i rodzinie i oni także bardzo są zadowoleni z wizyt:).

Jeżeli ktoś ma problem z oczami, którego nikt nie potrafi rozwiązać... ; jeżeli ktoś chce leczyc się prywatnie to gorąco polecam panią doktor; nie ma sensu tracić czasu i pieniędzy na innych okulistów w Częstochowie;

Po istnej pielgrzymce szlakiem częstochowskich "specjalistów" trafiłam z synkiem do Pani dr Szkoda tylko tych zmarnowanych pieniędzy i czasu jaki straciłam u innych lekarzy, niepotrafiących dobrać dziecku odpowiednich soczewek przy bardzo mocnym zezie zbieżnym. Mamy teraz dwuogniskowe szkiełka na pół roku, jeśli to nie pomoże to niestety ostateczność...zabieg:( Polecam pełen profesjonalizm Pani dr. Mama Kasia

Polecam pełen profesjonalizm Pani dr. Mama Kasia

Pani dr. Wyględowska-Promieńska jest osobą konkretną, szybką ale co najważniejsze dokładną.

Jestem mamą pacjenta. Tymczasem pani doktor poprawiła błędy innego okulisty. Cieszę się, że poszłam z dzieckiem do niej.

Pani Dorota jest chlubą naszej polskiej okulistyki, swojego zawodu nie traktuje jako 'maszynki do zarabiania kasy'jak co niektórzy okuliści, widać, że to lekarz z powołania, polecam w 100%!

Dobry człowiek i świetny specjalista jest z Pani doktor ! Polecam !! :))

Dobry człowiek i świetny specjalista jest z Pani doktor ! Polecam !! :))

Jeżdzę do Pani doktor od kilku lat i zawsze jest tak samo mila, uprzejma i kompetentna. Poleciłam ja juz wielu osobom. Nie przeraza mnie nawet odleglosc jaka musze pokonac, ok. 300 km. Skierowala mnie na operacje, ktora uratowala mi wzrok. Jesli masz problem okulistyczny zdecydowanie polecam.

Do pani dr Wyględowskiej mam dość daleko, jednak to nie stanowi problemu. Według mnie jest w czołówce najlepszych okulistów w Polsce. Jej ciepło, chęć pomocy, a do tego wysokie kompetencje- to wszystko czyni z niej prawdziwego lekarza, widać że kobieta ma powołanie:) oby więcej takich specjalistów!

Wciąż poszukujesz "Okulista Częstochowa"?

Reza Fakhari

Okulista dziecięcy
Rezamed
Loretańska7

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice