dr n. med. Dorota Zarębska-Michaluk

Choroby zakaźne

Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem. Jest to lekarz jakich mało w tym kraju. Wielki pozytyw. polecam

Dzięki Jej podejściu do problemu zdecydowałem się na terpię inerferonem. Efekt jest jednoznacznie pozytywny.Cieszę się z Jej zaangażowania i swojego samozaparcia (było potrzebne). To Pani Doktor przyczyniła się do tego, że cieszę się życiem i zdrowiem. Wdzieczność moja nie ma granic.

Pani doktor to równa babka, do każdego potrafi podejść, wszystko wytłumaczy, nie ma parcia na kasę. Zdiagnozowano u mnie WZWc, akurat trafiłam do jej mamy, a potem do niej. Dzięki niej jestem zdrowa i mam pięknego dzidziusia.

Pani Doktor jest b miła i kompetentna.Poświeca swój czas tłumaczy przystepinie stan chorego.Jest wnikliwa i dociekliwa.

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Kielce"?

Zakład Opieki Zdrowotnej
aleja IX Wieków Kielc 6/18