lek. dent. Dorota Zielińska

Pani Dorota Zielińska to wspaniały stomatolog. Osoba kompetentna, uprzejma, bardzo miła. Ma wspaniały kontakt z pacjentem i zrobi wszystko aby pacjent był zadowolony i ponownie wrócił do jej gabinetu. W moim wypadku zadziałało i jak tylko jest konieczność nie szukam innego stomatologa, bo dla mnie istnieje tylko Dr. Dorota Zielińka

Ja również uważam, że pani Dorotka to anioł :) Jestem zadowolona z jej usług i zachwycona jej podejściem do pacjentów w tym do dzieci

Ta kobieta to anioł :) Przemiła i zna się na rzeczy. Świetne podejście do pacjenta. Pierwszy raz jestem tak zadowolona, polecam każdemu!

Zdecydowanie polecam Panią stomatolog, przede wszystkim do małych dzieci. Rewelacyjne podejście i opieka stomatologiczna. Moja ocena to 6+ Małgorzata S.

Małgorzata S.

Jest wspaniałą lekarką. Wszystko dokładnie opisuje,tłumaczy. Jest bardzo dokładna,delikatna i kochana. Ma świetne podejście do pacjenta, od lat bałam się dentysty, a na jednej wizycie u P.doktor wyleczyłam zupełnie bezboleśnie 4 zęby. Polecam każdemu, kto ma jakikolwiek stres z wizytami u dentysty!

Wspaniała lekarka. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do Pani Doroty.

Wspaniała lekarka. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do Pani Doroty.

Byłem u różnych stomatologów ale pierwszy raz wyszedłem od Pani Doroty naprawdę zadowolony z usługi. Taraz wizyta u dentysty mi nie straszna.

Taraz wizyta u dentysty mi nie straszna.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bydgoszcz"?

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4