lekarz Dorota Zira

Lekarz rodzinny

widać, ze zna się na rzeczy. osoba bezproblemowa i kompetentna. nie miałam żadnych wątpliwości, ze zrobi wszytsko co w Jej mocy aby mi pomóc.

Niesamowite podejście do pacjenta. Osoba w pełni kompetentna. Fachowe podejście. Czułem się w pełni zaopiekowany.

Lekarz, który interesuje się tym co mówi do niego pacjent. Kompetentna i konkretna osoba. Czułam się w pełni zaopiekowana.

Szkoda gadać... Ona tego nie musi, tamtego nie musi. Chyba zapomniała, że bycie lekarzem to służba ludziom a nie zbieranie koniaków!!!