Poszłam wyrwać ósemkę. Pani doktor od niechcenia wzięła moje zdjęcie żeby przejrzeć. Od niechcenia zaczęła przedstawiać wszystkie efekty uboczne za które to odpowiedzialności ponosić nie będzie. Włącznie z paraliżem pół twarzy do końca życia. Zrobiłam się jednocześnie blada i czerwona i przestraszona. Wyszłam i nie chciałam mieć już kontaktu z tą panią. Generalnie oschła, niemiła, zmanierowana i widać że idzie na kase, bo gdy zrezygnowałam z wizyty - zostałam pouczona, aby więcej razy nie zamawiać tak długiej wizyty jeśli nic nie będę robić. (Byłam na NFZ, ale doktor przyjmuje też ...

Generalnie oschła, niemiła, zmanierowana i widać że idzie na kase, bo gdy zrezygnowałam z wizyty - zostałam pouczona, aby więcej razy nie zamawiać tak długiej wizyty jeśli nic nie będę robić. (Byłam na NFZ, ale doktor przyjmuje też prywatnie)

Omijajcie proszę tę panią szerokim łukiem!