Super lekarz, kompetentny i godny polecenia. Uczciwy, bardzo rzeczowy. Dalsze leczenie pokierował w taki sposób że nie musiałam ponosić ogromnych kosztów.

Super lekarz, kompetentny i godny polecenia.

Chodziłam do kilku stomatologów z moimi problematycznymi zębami, jednak teraz już wiem, że jest to lekarz, którego nigdy nie zmienię :) Bardzo uprzejmy, miły, a do tego profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Tempo wykonywania zabiegów błyskawiczne, przy tym bezbolesne (to pierwszy i jedyny lekarz u którego nie biorę znieczulenia)... Chodzę od dluższego czasu, więc mogę szczerze polecić :)

Lekarz jest mistrzem w swoim fachu,polecam każdemu.Usunął mi dolna ósemkę zanim doliczyłam do trzech.Zero bólu,żadnych powikłań.Profesjonalista.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134