lekarz Dymitr Książek

Chamstwo tego człowieka jest niezmierzone niczym ocean. Nigdy w swoim życiu nie spotkałem osoby tak brutalnej, nieempatycznej i zwyczajnie niezrównoważonej. Na SORze w bielańskim jest Panem życia i śmierci i tej wszechwładzy zwyczajnie nadużywa. W tej placówce ordynatora nie obowiązują żadne standardy... ordynarna speluna z karczemnym wulgarnym szefem.

Dymitr Rzeźnik Ksiazek - drugie imię lekarza określa cały mój stosunek do Niego. Nikomu nie polecam owego wielkiego Pana Chirurga. Pan Dymitr na SORze w szpitalu bielańskim odarł mnie ze wszelkiej godności i pozbawił wiary w etykę lekarska. Nie powinno sie traktować pacjentów skalpelem bez żadnego znieczulenia.

chamski burak co jednego zdania po polsku nie umie sklecić poprawnie. wulgarny. nie licuje z godnością tego zawodu. węgiel wozić a nie ludzi leczyć