Lekarze Lubliniec

Urolog, Chirurg ogólny

NZOZ Medyk
Powstańców Śląskich 54
42-700 Lubliniec

Dr. K. Bochynka poznałem niedawno. Już podczas pierwszej wizyty wywarł na mnie pozytywne wrażenie ze swoim ciepłym, bezpośrednim i kompetentnym podejściem. A jako stary pedagog trochę znam się na ludziach. Uważam ,że jest lekarzem z powołania i chce pomagać ludziom dotkniętym chorobami. Odbiera prywatnie telefony lub oddzwania, gdy nie może odebrać. A to jest ważne. Mimo ,że nie przyjmuje już w mojej miejscowości to będę gościł u doktora tam ,gdzie ...
Opinia dodana przez: Henryk Wroński

lekarz Hanna Kosmala-Pytlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.MEDLIFE
ulica Opolska 1
42-700 Lubliniec

Pani doktor to przemiła kobieta. Nie dziwią mnie tutaj niepochlebne komentarze, ponieważ na pierwszej wizycie również początkowo czułam się nieswojo, pani doktor wydawała się oschła i konkretna, natomiast w miarę upływu czasu i rozmowy okazała się ciepłą i pełną zrozumienia lekarką. Byłam już u p. dr Kosmali-Pytlik kilka razy i za każdym razem wychodzę zadowolona. Pani doktor jest gotowa wysłuchać problemu z którym się przychodzi i doradzić odpowiednie rozwiązanie. Jako ...
Opinia dodana przez: Sabina

dr n. med. Jan Borzymowski

Kardiochirurg

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ COR-DENS
Majdanek 8
42-700 Lubliniec

Lekarz z powołania, polecam. Bardzo fachowa profesjonalna opieka pacjenta potrzebującego natychmiastowej pomocy na izbie przyjęć. Cierpliwość i wytrwałość w poszukiwaniu odpowiedniego dla schorzenia szpitala i oddziału do przekazania pacjenta. Ogromny i eielki szacun. Oraz podziękowania🙂
Pan doktor jest naprawdę dobry w tym co robi. Diagnoza postawiona trafnie, podejście do pacjenta znakomite. Z pewnością mogę go polecić. Pan doktor niezwykle uprzejmy,uśmiechnięty, jasno tłumaczy oraz słucha. Byłam u paru innych neurologów ale żaden nie wzbudził mojego zaufania i sympatii jak dr Kowalski.

lekarz Jolanta Kozłowska

NZOZ Pogotowie Ratunkowe "SAWMED"
ulica Majdanek 6
42-700 Lubliniec

Bardzo uprzejma i miła lekarka, moja córeczka bardzo lubi do niej chodzić. Poświęca dziecku naprawdę dużo czasu, żeby dokładnie ocenić stan zdrowia, potrafi nawet zadzwonić do domu, żeby upewnić się czy wszystko jest w porządku. Oby jak najwięcej takich lekarzy, polecam wszystkim rodzicom:)
Opinia dodana przez: Agnieszka

Izabela Spałek-Dziwis

Lekarz rodzinny

Salus
Lubliniec

Bardzo dobry lekarz,z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta,bardzo uprzejma Pani i przede wszystkim zawsze stawia trafne diagnozy,polecam

lekarz Anna Stalmach

Poradnia Laryngologiczna
Sobieskiego 9
42-700 Lubliniec

Pani doktor jest niezwykła , w dzisiejszych czasach bardzo trudno o lekarza , któremu rzeczywiście zależy na dobru pacjenta . Jest serdeczna , miła i empatyczna . Czułam się u Pani dr jak u najlepszej przyjaciółki , która dodatkowo wie jak pomóc . Stawia trafne diagnozy i potrafi wyprowadzić z choroby . Życzę Pani dr wszystkiego co najlepsze . Pozdrawiam Katarzyna

Joanna Malinowska

Logopeda

Prywatne Centrum Usług Medycznych" AKO-MED" s.c.
Mickiewicza 14
42-700 Lubliniec

Bardzo sympatyczna pani doktor. Fajnie tłumaczy, ma czas, dzieci ją lubią, lubią zalecone ćwiczenia i widać efekty terapii. Polecamy!!!
Cudowny lekarz i czlowiek. Rok temu wycinal mi migdalki-opieka i zabieg na prawde na najwyzszym poziomie.Dziekuje i jesli szukacie laryngologa to tylko Pan Misiak z reszta zarowno Senior i Junior to wzor lekarza w naszym kraju.Dziekuje

Edyta Lentowicz

Pielęgniarka

42-700 Lubliniec

Sympatyczna, rzeczowa z dobrym podejściem do chorego.

Lidia Kuc

Pielęgniarka

42-700 Lubliniec

Bardzo lubiałam tą pielęgniarkę, ma doświadczenie w tym co robi i ma dobre podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: jaaa92

lekarz Dominika Kaczmarczyk-Klimczak

Psycholog, Psycholog dziecięcy

42-700 Lubliniec

Pani psycholog jest świetna. Pomogła mi rozwiązać wiele problemów. Za co jej publicznie dziękuje i serdecznie wszystkim polecam
Opinia dodana przez: pacjent92

dr Stanisław Dyczkowski

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Lubliniec

Cierpliwy, odpowie na każde zadane pytanie, indywidualnie podchodzi do dziecka, profesjonalny w kontakcie z małym pacjentem i z rodzicem. Lekarz z powołaniem.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Dymitr Skopiczenko

Topolowa 5/9
42-700 Lubliniec

Witam! Polecam. Fachowy, CIERPLIWY, kulturalny. Gorąco polecam.Lekarz wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania pacjenta.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Bogdan Pogorzelec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.MEDLIFE
ulica Opolska 1
42-700 Lubliniec

Bardzo dobry lekarz! Nie spławia pacjenta antybiotykiem. Wręcz stara się go unikać (antybiotyku, nie pacjenta ;) )! A to dla mnie duży plus! Polecam!!!

lekarz Karol Kardas

Poradnia Laryngologiczna
Sobieskiego 9
42-700 Lubliniec

Lekarz z 1 Ligi,najwyższa półka... Anioł, wysłucha, pomoże,doradzi, fachowiec w każdym calu.Oby więcej takich LEKARZY!!! Dziękuję z całego serca i pozdrawiam:)
Opinia dodana przez: Dorota

Grzegorz Lesik

Anestezjolog

SPZOZ Lubliniec, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii
42-700 Lubliniec

Tak jak już ktoś napisał wspaniały, kompetentny lekarz, doskonały kontakt z rodziną i przede wszystkim ma czas na rozmowę. Moja mama trafiła tam na oiom z Częstochowy w śpiączce w stanie terminalnym ze szpitala w Częstochowie. Dzięki Panu doktorowi i świetnej opiece pielęgniarek moja mama została wybudzona jest w domy po kilku miesięcznej rehabilitacji wstała z łóżka a był to stan terminalny ( rak płuc), pozdrawiam Panie doktorze i dziękuję.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Jerzy Kuźnik

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

ulica Szeroka 56
42-700 Lubliniec

Prawdziwy lekarz z powołania! Uprzejmy, rzeczowy, cierpliwy, z ogromną wiedzą i mistrzowską ręką, tak ważną w chirurgii. Po zabiegu, który przeprowadził Pan doktor nie została mi nawet blizna. Przy zdejmowaniu szwów nawet pani pielęgniarka chwaliła, że mistrzowska robota.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Iwona Fijałkowska

Psychiatra

42-700 Lubliniec

Wspaniały lekarz z powołania. Bardzo życzliwe podejście do pacjentów. Cierpliwa, spokojna, miła. Dariusz
Opinia dodana przez: Dariusz
{'id': 35770, 'name': u'Lubliniec'} Neurologopeda
                                       mgr Izabela  Rabus-Kaczmarczyk

mgr Izabela Rabus-Kaczmarczyk

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

NZOZ Pogotowie Ratunkowe "SAWMED"
ulica Majdanek 6
42-700 Lubliniec

Super podejście do dziecka i bardzo trafne porady. Terapia prowadzona profesjonalnie, w miłej atmosferze, rodzice kierowani jak postępować w domu by wzmacniać efekty. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Agata