Edmund Brzozowski

2,4
2,5
2,1
2,2

Lekarz bardzo niesympatyczny. Uznał, że moja dolegliwość nie jest prawdziwa, ponieważ przyszłam na wizytę w październiku, a skierowanie miałam z lipca(nie wierzył, że są takie kolejki). Ponadto nie dostałam żadnej informacji, nic się nie dowiedziałam. Nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam! Bardzo niemiły, zero podejścia do dzieci. Stwierdził, ze dziecko nie wymaga żadnego leczenia czy rehabilitacji, chociaż tak naprawdę rehabilitacja jest potrzebna, ponieważ mały cierpi na napięcia mięśniowe! Ma złe opinie również wśród oczekujących na wizytę na korytarzu. Jeśli macie możliwość skorzystania z innego lekarza, to zróbcie to, bo szkoda Waszych nerwów i nerwów Waszych dzieci.

Stanowcze NIE dla tego lekarza szkoda tylko skierowania człowiek czeka na wizytę dwa miesiące i czego się dowiaduje po wizycie ??niczego tak naprawdę,,badanie ??tak naprawdę brak badania ...wizyta trwa 5 minut i diagnoza pada że brak zaburzeń układu nerwowego...żałuję że trafiłam do tego lekarza teraz będę musiała iśc z dzieckiem prywatnie bo co innego pozostaje.

Bardzo dobry specjalista: fachowy, rzeczowy. Lekarz to nie psycholog- nie musi być miły

może nie jest nazbyt mily ale wreszcie mam prawidlową diagnozę dla mego dziecka i leki, które pomogly. Jednym slowem znakomity fachowiec - GORĄCO POLECAM

Chciałam aby po 3 latach zrobić kontrolne badanie bo dziecko gorzej funkcjonuje,a pan dr.że to nie padaczka i nie trzeba badań.Po trochę uniesionej rozmowie dal na eeg i wynik wyszedł pozytywnie.Oczywiście poszłam do innego lekarza,bo nie widziałam sensu tam wizyty.

zdecydowanie nie polecam. nie uprzejmy. bylismy umowienina 13przyszedl na 13;20 bez zadnych przeprosin. Leki nie trafione. Arogancki.Chamski.

Dobre podejście do problemu - najważniejsze że znalazł lek odpowiedni

Dobre podejście do problemu - najważniejsze że znalazł lek odpowiedni

Po tej wizycie pozostał mi niesmak oraz zmarnowane skierowanie i przedłużona o wiele miesięcy diagnostyka dziecka. Ten pan zaprzecza wszelkim normom i wymaganiom, jakie stawia, bądź powinno stawiać się, lekarzom.

Zdecydowanie nie polecam! Badanie neurologiczne na pewno nie wyglądało jak u innych neurologów... Dziecko ma kreski krwi na nogach... Poza tym błędna diagnoza i nie trafione tabletki!!!