Edmund Brzozowski

2,4
2,5
2,1
2,2

zdecydowanie NIE! ratujcie swoje dzieci, unikajcie wizyt u tego lekarza! moj 3 letni syn cierpi na bezdech afektywny przestaje oddychac na pare minut podczas silnego zdenerwowania, lekarz stwierdzil , ze nie musze ratowac dziecka jak nie oddycha bo tu cyt" przecież nie umrze"dla niego 3minuty niedotlenienia to przeciez nie duzo(ręce mi opadły). miałam wizyte na 15.00 byłam przed czasem lekarz sie zapomnial i zamiast mnie (godz.16.00) wywołał pacjentke, ktora miała na dużo późniejszą pore, skierował mnie z dzieckiem na EEG miałam się umówić na termin badania, podczas mojej wizyty w gabinecie Pani, ktora wykonuje te badanie wpadała co 2minuty i przepraszała ,ze przeszkadza mógł umówić nas na konkretny termin, ponieważ po wyjściu ze skierowaniem musiałam ponownie czekać poprzednio prawie 2h az przyjmie nas lekarz a teraz 40 minut az skonczy badanie, po umowieniu terminu EEG miałam udać sie do rejestracji na samym dole aby umówić wizyte z lekarzem na ten sam dzieć co wykonanie badania, tam znów czekanie ok 20 minut po czym dowiedziałam się ze niestety ale lekarz nie przyjmuje w ten dzien (czwartek)i znow odesłano mnie do Pani wykonujacej EEG kolejne czekanie ponad 1h , gdzie badanie zdaniem lekarza trwa 20 minut. Pani od EEG niechciała przełożyć terminu na dzień wktórym przyjmuje rownież lekarz bo stwierdziła, że moge przyjezdzać tam codziennie bo mam niecałe 60km do olsztyna, tu nie wytrzymałam i doszło do wymiany zdań i stwierdziłam, że wole wydać pare zł na prywatna wizytę niż kosztem mojego syna robić cyrk lub pogrzeb. także kochani rodzice jak wam dziecko nie oddycha to nie trzeba reagować pff... życze powodzenia. magdalena turowska

Absolutnie nie polecam!!! Bardzo żałuję, że byłam z córką na wizycie u tego lekarza, moje dziecko przeżyło traumę. Spędziłyśmy 3 dni w szpitalu, gdyż mała nie mogła chodzić. Lekarze nie postawili diagnozy i dali skierowanie do neurologa dziecięcego z adnotacją PILNE. Doktor w ciągu 10 minut wizyty, 5 minut rozmawiał przez telefon i umawiał się na prywatne wizyty, drugą ręką wypełniał kartę mojej córki. Postawił mojemu dziecku diagnozę po tym, jak zrobiła 2 kroki, jeszcze zanim zaczął ją badać. Stwierdził, że dziecko ,,odstawia komedię" i tak naprawdę ,,nic ją nie boli, wszystko jest w porządku". Po czym dał skierowanie na oddział pediatryczny, aby dziecko posiedziało sobie co najmniej weekend w szpitalu i aby tam ,,wytłumaczyli jej, że nic jej nie dolega". To chyba jakieś jaja? A jeśli doktor Brzozowski to czyta, to niech się dowie, że dziś moja córka miała zrobione usg kolana (oczywiście prywatnie). Okazało się, że w kolanach zebrał się płyn i jest zapalenie.

polecam doktora jak najbardziej jest konkretny i i moim zdaniem ma bardzo dobre podejście do dziecka do rodziców bywa schły ale nie chodzimy tam zawierać znajomości - naprawdę polecam

od kilku lat leczę dziecko u dr Brzozowskiego, objeździłam CZD oraz Klinikę Neurologii w Warszawie, obeszłam najlepszych lekarzy w Olsztynie i stwierdziłam, że niczego innego się nie dowiedziałam, co więcej nikt nie potrafił nam pomóc. uważam, że warto zaufać jednemu lekarzowi i u niego się leczyć. ja zaufałam Brzozowskiemu i jestem zadowolona, bo widzę, że stara się nam pomagać. ze skierowaniami na badania nie miałam nigdy problemów, poświęca nam dużo czasu, zawsze jest miły. polecam.

polecam.

na początku zaufałam strasznie temu lekarzowi mialam straszne zaufanie moje dziecko mialo wodoglowie wrodzone i epilepsje po pierwszych wizytach ataków nie bylo trwalo to 3 lata bylam przeszczęśliwa że taki doktor jest mój synek rozwijal się naprawde bylam szczęśliwa po kilku latach mój synek poczół się gorzej więc wizyty lekarskie u dokt . Brzozowskiego mnie uspokoily stwierdzil ze moje dziecko dojrzewa !!! za trzy miesiące moj kochany św. pamięci synek juz nie żył poniewaz pan doktor nie pomyślał że trzeba zrobić tomografie komputerową bo żadne urządzenie nie zadziala więcej niż 14 lat ja jako prosta nie uczona osoba nie mogłam tego wiedzieć mam żal do tego lekarza Proszę Panie doktorze na przyszłośc bardziej informować pacjentów i ich rodziców bo nie wszyscy są wyksztalceni jak pan a moze pan uratować nie jedno życie!!!!!

Ten pan zafundował nam kilka miesięcy koszmaru przez błędną diagnozę wyssana z palca . Nie polecam!!!!

Nie polecam!!!! Niemiły, niekompleksowy, bez podejścia do dzieci i rodziców. Nie wystawia recept a co śmieszne nie wystawia zaświadczeń dla lekarza rodzinnego żeby można bez problemu wypisać receptę. Nie interesują go pacjenci nie umówieni na wizytę nawet jeśli są jego pacjentami. Szkoda czasu na wizytę. Jedyna zaleta to krótkie terminy 😊

Zdecydowanie NIE POLECAM tego lekarza! Mojemu synkowi postawił BŁĘDNĄ DIAGNOZĘ! a właściwie to nie postawił ŻADNEJ, bo stwierdził, że z małym wszystko jest w porządku i "NIE WYMAGA LECZENIA"! Mam to na piśmie! Jednak ja poszłam po miesiącu do innego neurologa, bo jednak coś mnie niepokoiło w rozwoju syna, tym razem do kobiety i ta mnie opieprzyła, że tak późno przychodzę, bo mały wymaga rehabilitacji 4 razy dziennie! straciłam duuużo czasu i teraz trzeba wiele więcej czasu poświęcić na ćwiczenia, które pomogą mojemu synkowi! UWAŻAJCIE na tego "lekarza"! Zdecydowanie go unikajcie! Lepiej poczekać na wizytę u kogoś kompetentnego lub nawet zapłacić za wizytę prywatną u specjalisty z prawdziwego zdarzenia niż tracić czas u kogoś takiego...

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Kilkoro specjalistów z Centrum Zdrowia Dziecka polecało go nam. Co prawda sprawiał wrażenie niemiłego ale to tylko pierwsze wrażenie. Dla matki badanie neurologiczne wygląda strasznie ale taka już jego natura. Każdy neurolog wykonuje je podobnie. Ważne że diagnoza była prawidłowa. Późniejsza rozmowa była bardzo miła i rzeczowa. Zdecydowanie polecam

Święta prawda , unikajcie tego "lekarza" jak ognia. Co tu mówić identyczna sytuacja spotkała moją córeczkę którą prowadził Brzozowski na zasadzie obserwacji w por. neur. Olsztyn ul. Żołnierska do wieku 1rok i 8 mcy kiedy to wypisał nas z orzeczeniem " NIE WYMAGA LECZENIA" . Zgłupiałam ponieważ dziecko nie potrafi stanąć samodzielnie i nieprawidłowo siedzi udałam się do neurologa z CZD Warszawa i co dn 03, 08,2012 usłyszałam MPDZ 82.4 Może coś powinno się zrobić z taką sytuacją, kiedy to na oddziale rehabilitacyjnym na 8smioro dzieci 5cioro to złe diagnozy ...

08,2012 usłyszałam MPDZ 82.4
Może coś powinno się zrobić z taką sytuacją, kiedy to na oddziale rehabilitacyjnym na 8smioro dzieci 5cioro to złe diagnozy Edmunda Brzozowskiego co z tym się wiąże zbyt późne rozpoznanie, leczenie a i niestety KALECTWO DZIECKA- Z NIEWIEDZY LEKARSKIEJ.