Edmund Brzozowski

2,4
2,5
2,1
2,2

Zmarnowane skierowanie, problem nie został rozwiązany. Czeka nas wizyta prywatna.

zdecydowanie nie polecam. nie uprzejmy. bylismy umowienina 13przyszedl na 13;20 bez zadnych przeprosin. Leki nie trafione. Arogancki.Chamski.

Po tej wizycie pozostał mi niesmak oraz zmarnowane skierowanie i przedłużona o wiele miesięcy diagnostyka dziecka. Ten pan zaprzecza wszelkim normom i wymaganiom, jakie stawia, bądź powinno stawiać się, lekarzom.

Zdecydowanie NIE POLECAM tego lekarza! Mojemu synkowi postawił BŁĘDNĄ DIAGNOZĘ! a właściwie to nie postawił ŻADNEJ, bo stwierdził, że z małym wszystko jest w porządku i "NIE WYMAGA LECZENIA"! Mam to na piśmie! Jednak ja poszłam po miesiącu do innego neurologa, bo jednak coś mnie niepokoiło w rozwoju syna, tym razem do kobiety i ta mnie opieprzyła, że tak późno przychodzę, bo mały wymaga rehabilitacji 4 razy dziennie! straciłam duuużo czasu i teraz trzeba wiele więcej czasu poświęcić na ćwiczenia, które pomogą mojemu synkowi! UWAŻAJCIE na tego "lekarza"! Zdecydowanie go unikajcie! Lepiej poczekać na wizytę u kogoś kompetentnego lub nawet zapłacić za wizytę prywatną u specjalisty z prawdziwego zdarzenia niż tracić czas u kogoś takiego...

Chciałam aby po 3 latach zrobić kontrolne badanie bo dziecko gorzej funkcjonuje,a pan dr.że to nie padaczka i nie trzeba badań.Po trochę uniesionej rozmowie dal na eeg i wynik wyszedł pozytywnie.Oczywiście poszłam do innego lekarza,bo nie widziałam sensu tam wizyty.

na początku zaufałam strasznie temu lekarzowi mialam straszne zaufanie moje dziecko mialo wodoglowie wrodzone i epilepsje po pierwszych wizytach ataków nie bylo trwalo to 3 lata bylam przeszczęśliwa że taki doktor jest mój synek rozwijal się naprawde bylam szczęśliwa po kilku latach mój synek poczół się gorzej więc wizyty lekarskie u dokt . Brzozowskiego mnie uspokoily stwierdzil ze moje dziecko dojrzewa !!! za trzy miesiące moj kochany św. pamięci synek juz nie żył poniewaz pan doktor nie pomyślał że trzeba zrobić tomografie komputerową bo żadne urządzenie nie zadziala więcej niż 14 lat ja jako prosta nie uczona osoba nie mogłam tego wiedzieć mam żal do tego lekarza Proszę Panie doktorze na przyszłośc bardziej informować pacjentów i ich rodziców bo nie wszyscy są wyksztalceni jak pan a moze pan uratować nie jedno życie!!!!!

Bardzo dobry specjalista: fachowy, rzeczowy. Lekarz to nie psycholog- nie musi być miły

Zdecydowanie nie polecam! Badanie neurologiczne na pewno nie wyglądało jak u innych neurologów... Dziecko ma kreski krwi na nogach... Poza tym błędna diagnoza i nie trafione tabletki!!!

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Kilkoro specjalistów z Centrum Zdrowia Dziecka polecało go nam. Co prawda sprawiał wrażenie niemiłego ale to tylko pierwsze wrażenie. Dla matki badanie neurologiczne wygląda strasznie ale taka już jego natura. Każdy neurolog wykonuje je podobnie. Ważne że diagnoza była prawidłowa. Późniejsza rozmowa była bardzo miła i rzeczowa. Zdecydowanie polecam

może nie jest nazbyt mily ale wreszcie mam prawidlową diagnozę dla mego dziecka i leki, które pomogly. Jednym slowem znakomity fachowiec - GORĄCO POLECAM