dr n. med. Edward Chorążka

Chirurg ogólny

Super lekarz , miły, troskliwy i ciepły, godny polecenia . Ja miałam operacje obu nóg i juz minęły dwa lata i jestem bardzo zadowolona rewelacja. Polecam pana doktora.

Kompetentny, kontaktowy, troskliwy, godny zaufania i polecenia. Dziękuję za opiekę Panie doktorze :) IP

Witam jest najwspanialszym lekarzem jakiego udało mi się spotkać w WCM w Opolu chcieli mi po 3 miesiącach obciąć nogę a on zajął się mną i chodzę do dzisiaj z nogą to jet lekarz z powołania martwię sie tylko że jest ich tak mało

Panu Doktorowi zawdzięczam życie.Jego bezinteresowna pomoc okazała się bezcenna. W sytuacji dramatycznej dla mnie,a nie zdawałam sobie sprawy z powagi sytuacji, to właśnie On podjął natychmiestowe leczenie i pokierował nim tak, że dzisiaj jestem zupełnie zdrową osobą. Nawet w tedy, kiedy moje leczenie wymagało przekazanie mnie innym specjalistom, Pan Doktor śledził postępy mojego leczenia i dobytował mnie osobiście o zdrowie - do momentu ostatecznego opuszczenia przeze mnie szpitala. Nie znam nikogo tak oddanego swojej pracy,poświęcającego się bez reszty swoim pacjentom, ludzkiego lekarza, oddanego człowieka i wykwalifikowanego specjalisty. Serdecznie polecam wszystkim ...

Serdecznie polecam wszystkim Pana Doktora.
wdzięczna pacjętka

Super lekarz!!! Doskonały chirurg bardzo kompetentny,konkretny i wzbudzajacy zaufanie. Polecam konsultacje wszystkim pacjentkom które zastanawiają się nad operacją żylaków. Po konsultacji z dr Chorążką podjęłam decyzję o operacji. Nie żaluję.REWELAJA!

Pana Doktora dopisuję do swojej listy "najbardziej zaufanych lekarzy". Pełen profesjonalizm, życzliwość i uśmiech. Wspaniały człowiek i bardzo kompetentny lekarz. Chapeau bas!!!

Pan doktor po pobieżnym przebadaniu (trwało góra 5 minut) i poleceniu mi suplementu diety skasował grubo. Nie wspomnę o tym, że mojego problemu zdrowotnego nie rozwiązał.

Bardzo kompetentny lekarz, merytoryczny, wzbudzający zaufanie i traktujący swoich pacjentów z należytym szacunkiem. Nie mogłam trafić na lepszego chirurga!

Pan Doktor jest rewelacyjny !!! Wyleczył mnie bardzo szybko i w pełni odzyskałam radość życia !!!

Bardzo uprzejmy i fachowy lekarz. Operował mnie niedawno w szpitalu MSWiA i wszystko przebiegło jak najlepiej, zauważyłam też, że z jednakową uwagą taktuje wszystkich pacjentów, bez względu na wiek i status społeczny. Dziękuję Panie doktorze!