lekarz Edward Dobosz

Lekarz,który ewidentnie powinien pójść na emeryturę. Z przykrościa muszę stwierdzic,ze często nie potwierdzaly się jego diagnozy.

byłam wczoraj z wnuczką-nikogo innego dziecko nie toleruje,jestem zadowolona babcia-niejózia.

byłam wczoraj z wnuczką-nikogo innego dziecko nie toleruje,jestem zadowolona
babcia-niejózia.

LEKARZ KTÓRY NIE MA PODEJŚCIA DO DZIECI, NIE POWINIEN BYĆ PEDIATRĄ. OGÓLNIE PODEJŚCIE TEGO CZŁOWIEKA DO PRACY TO ŻENADA.

Doświadczony fachowiec,szczery ,kompetentny,ma dobre podejście do dzieci,ulubiony pan doktor mojej córki,cenię go za profesjonalizm.Słucha pacjentów,polecam.

Doskonałe podejście do dzieci, nie zbywa, nie "ładuje" od razu antybiotyku jak inni. Godny polecenia specjalista

polecam,bardzo dobry lekarz,ma dobre podejście do dzieci,dobrze tłumaczy chorobe,i dalsze leczenie.

korzystam od wielu lat porad doktora(matka 3-ki dzieci)i zawsze bedę go polecać,dzieci bardzo lubia swojego doktora-tylko dlaczego tak krótko przyjmuje w tej przychodni?

Przedstawia matce czarne wizje choroby i dopiero gdy ja wystraszy zachowuje się normalnie. Dla matek o żelaznych nerwach. Jednak fachowiec.

Bardzo dobry lekarz i pediatra, rzetelny i skuteczny. Leczył moje dzieci, moich siostrzeńców i zawsze wzbudzał pozytywne odczucia.

Bardzo dobry lekarz i pediatra, rzetelny i skuteczny.
Leczył moje dzieci, moich siostrzeńców i zawsze wzbudzał
pozytywne odczucia.

Bardzo cenię tego lekarza ma podejscie do dzieci