dr n. med. Edward Gejdel

lekarz z bardzo wysoką kulturą osobistą ,serdeczny dla pacjenta, badania wykonuje kompleksowo posiada bardzo nowoczesny sprzęt i septyczny gabinet .Badanie nie jest stresem na wszystkie pytania odpowiada zrozumiale i wyczerpująco.Jako pacjentka z 10 letnim stażem oceniam lekarza jako bardzo dobrego fachowca

Jest dobrym lekarzem i miłym człowiekiem.

Jest dobrym lekarzem i miłym człowiekiem.

Kochany , najlepszy lekarz ginekolog.30 lat temu odbierał poród mojej córki, dziś ona leczy sie u Pana dr.Polecam innym , jest doskonałym fachowcem, zyczliwy, uprzejmy i miły.Polecam zawsze swoim znajjomym pana doktora bo jest poprostu najlepszy z najlepszych

jestm Pacjentka Doktora od 18 lat, widze jak rozwija się jako lekarz, jak udoskonala swój sprzet i jak sam wciąz się dokształca. idąc na wizyte mam wszystkie badania za jednym razem: usg dopochwowe, usg piersi i tarczycy, a od niedawna mozna sobie na ekranie dzieki kolposkopowi obejrzeć szyjke macicy!!! uważam go za dobrego lekarza a fakt,że nie jest bawidamkiem chyba raczej dobrze o nim swiadczy. lekarz ma być powazny i kompetentny . To nie wodzirej który słuzy paniom do poprawy nastroju. Zgadzam się,że KAZDY lekarz popełnia błedy ja jednak doktora ...

idąc na wizyte mam wszystkie badania za jednym razem: usg dopochwowe, usg piersi i tarczycy, a od niedawna mozna sobie na ekranie dzieki kolposkopowi obejrzeć szyjke macicy!!! uważam go za dobrego lekarza a fakt,że nie jest bawidamkiem chyba raczej dobrze o nim swiadczy. lekarz ma być powazny i kompetentny . To nie wodzirej który słuzy paniom do poprawy nastroju. Zgadzam się,że KAZDY lekarz popełnia błedy ja jednak doktora uczcieiwe polecam!

KOMPLEKSOWE BADANIE USG, REGULARNE BADANIE CYTOLOGICZNE, BAZA KOMPUTEROWA DAJACA OBRAZ I PRZEBIEG HISTORII PACJENTA, CZYSTY ZADBANY GABINET, NOWOCZESNY SPRZĘT DIAGNOSTYCZNY. Można czuć się bezpiecznie.

pan doktor na pierwszej wizycie stwierdził i zaznaczył na usg 4 GUZY w tkance macicy ,zlecił ogólne badania i wizyte za 2 tyg. na kolejnej wizycie badając piersi -diagnoza "2 torbieliki " na moje pytanie o leczenie stwierdził ,że wsumie to sie nic nie robi zaleci hormony na wyregulowanie miesiączki i wizyta za dwa tyg.(kolejne 180 zł.)na nastepnej kolejne usg i juz ani słowem nie wspomniał o guzach stwierdził ,że jestem super zdrowa gdy zapytałam o guzy (pokazałam poprzednie usg) był bardzo zdziwiony ,po prostu nie zapisał ich w komputerze ,swoją drogą co to za ginekolog , który nie bada tradycyją metodą tylko robi usg ,moim zdaniem idzie tylko o kase PRZESTRZEGAM przed tym panem ,lekarzem go nie nazwe o stresie jaki przeżyłam nie wspomnę Dorota 39l

Tragedia. Nie polecam tego gburowatego lekarza. Powiedział, że mam endometriozę i nawet mi nie wytłumaczył co to jest tylko powiedział co mam. Potem ja sobie przeczytałam o tym to myślałam, że oszaleję. Potem poszłam zweryfikować do innego lekarza, który na szczęście temu zaprzeczył. Nie polecam.

Bardzo dobry specjalista, konkretność i fachowość to dwa słowa, które bardzo dobrze go określają. Ogromnym plusem jest też kompleksowość badań. Co do osobowości- Dr jest bardzo miłym człowiekiem, nie można o nim jednak powiedzieć, iż zabawia pacjentki rozmową-cóż... chyba nie po to tam idą ;)

kompleksowe badanie piersi, tarczycy , wymaz cytologiczny

kompleksowe badanie piersi, tarczycy , wymaz cytologiczny

jestem pacjętką od 4 lat i każda wizyta jest na wysokim poziomie, kompleksowa i miła obsługa, polecam