prof. dr hab. n. med. Edward Golec

Chirurg urazowy, Ortopeda

Bardzo polecam Pana Profesora Golca. Jest genialnym specjalistą z darem Bożym w rękach . Wiele lat borykałam się z problemem z biodrem i dopiero Pan Profesor mi pomógł . Jak ortopeda to tylko on . Bardzo dziękuje

Po zgłoszeniu się do Poradni Ortopedycznej przy Szpitalu Wojskowym w Krakowie z powodu rozwinięcia się nawykowego zwichnięcia w stawie barkowym Pan Profesor zaproponował leczenie chirurgiczne Byłem instruktorem trenerem i sprawność ręki decydowała o możliwości pracy Było to wiele lat temu Wstawiono mi kilka klinów kostnych pobranych z biodra i umiejscowiono w stawie ramieniowa-barkowym . Jestem już wiele lat po operacji Nie szaleje już ze sportem ale jestem sprawny Bardzo dziękuje Panu Profesorowi za zajęcie się mną i całemu zespołowi asystujacemu Również Panu Rehabilitantowi Mogłem kontynuować prace Błogosławionych dni Bóg zapłać za wszystko

Profesor Golec wspanały człowiek otoczył moją siostrę niepełnosprwną z zespłem Dauna opiekę lekarką pomógł znieść trudne chwile w chorobie. Słowa uznania pełen ciepła,miłosci troski dla pacjentów.

Profesor jest najlepszym lekarzem u jakiego do tej pory miałam możliwość się leczyć. Wydałam kupę kasy prywatnie zrobiłam nawet rezonans i nikt nie wiedział co mi jest. U profesora wystarczyło 3 minuty żeby mnie zdiagnozował. Był przy mnie cały czas, interesował się i naprawdę szczerze martwił. Za mało mamy takich lekarzy, ale jeśli ortopeda to tylko profesor, naprawde polecam to bardzo ciepły człowiek.

Specjalista, bardzo dobry chirurg - lekarz z powołania. Prof.Golec jest bardzo kompetentny, konkretny i rzeczowy. Wart polecenia. Ma zawsze czas dla pacjenta, szukający najlepszych rozwiązań.

Zgadzam sie w 100%. Moja mama miala problem z biodrem i suma sumarum musieli jej wszczepiać endoproteze i zrobił to właśnie prof Golec. Żadnych problemów, znakomity specjalista

Super specjalista, który naprawił mi kolano po kontuzji. Byłem u 3 innych ortopedów i dopiero on był w stanie mi pomóc. Człowiek godny polecenia!