lekarz Edward Kiełbasa

Pediatra, Wizyty domowe

3,9

Mam chorego 5 mies. synka, 11-to letnią córkę i żonę. Lekarz przyjechał, przebadał malucha po czym już chciał się zawijać. Przypomniałem mu o córce, to ją przebadał (gdzie ma po 38`C gorączki i kaszel) i stwierdził, że na razie nic nie ma wielkiego, niech leży. Przebadał żonę i stwierdził, że to coś z oskrzelami, przepisał antybiotyk i oznajmił aby go nie brać póki maluch będzie brał antybiotyk, czyli przez 8 dni. Żona kaszle bez ustanku (jak borsuk) ale lekarz stwierdził aby nie brała przeciwkaszlowego. Czyli wynika, żeby żona nic nie ...

Mam chorego 5 mies. synka, 11-to letnią córkę i żonę.
Lekarz przyjechał, przebadał malucha po czym już chciał się zawijać. Przypomniałem mu o córce, to ją przebadał (gdzie ma po 38`C gorączki i kaszel) i stwierdził, że na razie nic nie ma wielkiego, niech leży. Przebadał żonę i stwierdził, że to coś z oskrzelami, przepisał antybiotyk i oznajmił aby go nie brać póki maluch będzie brał antybiotyk, czyli przez 8 dni. Żona kaszle bez ustanku (jak borsuk) ale lekarz stwierdził aby nie brała przeciwkaszlowego. Czyli wynika, żeby żona nic nie brała.
Dziecku przepisał antybiotyk po którym moja lekarka, pani w aptece stwierdzili, że dzieci po nim wymiotują i tak się stało z naszym bobasem, tak więc musiałem jechać do niego po inny antybiotyk, a wtedy on sam stwierdził, że no tak się dzieje.

To po co mi go wypisywał wiedząc, że dziecko mi po tym będzie wymiotować.
Być może nasz przypadek był taki, stąd taka moja opinia i ja bym go nie polecił, ale w przypadku choroby jednego osobnika być może byłby dobry, bo widać, że stary i doświadczony tylko, że starymi metodami, czyli w pierwszej kolejności antybiotyk.

Bardzo dobry pediatra. Z moim 18-miesiecznym synkiem zgłaszamy się do niego za każdym razem, gdy coś nas niepokoi. Pan doktor zawsze znajdzie dla nas czas. Nigdy też nie mieliśmy problemów z diagnozą. Zawsze się sprawdza. Polecam wszystkim, którzy szukają doświadczonych specjalistów.

Pełny profesjonalizm pod kazdym względem. Tłumaczenie choroby jej przebiegu oraz dobor lekarstw w pełni zrozumiały jasny..spokoj i opanowanie a także łagodne podejscie do małego pacjenta.. Z czystym sumieniem polecam i oddaję dziecko w ręce tego lekarza. Mama Zuzi.

Świetny lekarz, bardzo uprzejmy i jak wspomniala przedmówczyni - ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mój synek który czasem boi sie dawno nie widzianych osob z rodziny wogole sie nie bał pana doktora. Ogólnie fachowa robota :)

bardzo dobry i kompetentny lekarz, wizyta przeprowadzona kompleksowo w bardzo miłej atmosferze, zdecydowanie polecam

Pan Doktor jako jedyny nie odmówił nam pomocy w nocy w środku długiego weekendu, a do tego okazał się prawdziwym profesjonalistą. Z przyjemnością będziemy korzystać z jego usług i polecać go naszym znajomym. Dziękujemy.

Lekarz z powołania - nigdy nie odmawia pomocy w najdrobniejszych przypadkach. Skrupulatny o dużej wiedzy medycznej, podbudowuje psychicznie swym zachowaniem pacjenta -z pozoru tylko bardzo srogi a tak naprawdę to człowiek o wielkim sercu.

Niestety nie polecam pana Kiełbasy. Nie rozpoznał bardzo poważnej choroby naszej córeczki. Pan Kiełbasa stwierdził ze wszystko jest ok. Wezwalam mimo wszystko innego lekarza, który rozpoznał chorobę ( badania krwi ja potwierdziły) i dzięki temu rozpoczęliśmy leczenie. Pan Kiełbasa może jest dobry jeśli chodzi o przeziębienie ale jeśli macie poważniejszy problem lepiej udać się do kogoś innego.

Znakomity lekarz. Moja Anulka w ogóle się go nie bała. Doskonałe podejście do dzieci. Dakładnie wytłumaczył co mamy robić z naszym dzieckiem podczas choroby. POLECAM !

Od samego początku wizyty zaczoł mnie ustawiać, co powinnam a czego nie, nie miało to związku z chorym dzieckiem. Córka nigdy nie boi się badania a na widok pana doktora płakała, i nie dawała się zbadać, nie miał podstawowego sprzętu do badania,skrytykował naturalne metody leczenia, tylko leki chemiczne są najlepsze i tylko takie jakie przepisze.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30

58-200 Dzierżoniów
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin