lekarz Edward Kościuszko

1,3
1,2
1,7

To jak nas potraktował... szkoda pisać wystawił mnie z chorym dzieckiem za drzwi tylko dlatego że podałam dziecku przed wizytą leki przeciw gorączkowe i dziecko nie miało temperatury nawet nie zapytał co dziecku jest i jak się nazywamy Biedne dzieci które do tego Pana trafiają!!!

Fatalne podejscie, od razu jedno z rodzicow wyprosil z gabinetu dopiero jak polapal ze mama w ciazy a tata sam nie jest w stanie dziecka uspokoic to troche spuscil z tonu. Po czym przepisal dziecku lek na dolegliwosci ktorych dziecko nie mialo, tlumaczac ze przepisuje to nawet kobietom w ciazy tak dla zasady i na uspokojenie. Strata czasu, lepiej w ogole nie pojawiac sie na wizycie kiedy dowiesz sie ze ten pan jest ma dyzur.

To nie lekarz!!! To jakaś pomyłka! Ten pan nie zna się na tym zawodzie ani trochę. W gabinecie siedzi chyba za karę. Omijać szerokim łukiem.

Uwaga przestrzegam !!! Nie pomógł dziecku które miało 40 stopni gorączki. Zalecił ibuprom, a dziecko przelewało się przez ręce. Omijać z daleka !!! APEL DO DYREKTORA ZOZ W KŁODZKU NIE DAWAĆ DYŻURÓW

Popieram przedmówczynie. Wczoraj mieliśmy nieprzyjemność spotkania z tym osobnikiem. Wszystko tak jak napisane wyżej. Na koniec jak zapytałem jak podawać leki to otworzył mi drzwi i powiedział dobranoc.

W czasie wizyty lekarz nie popatrzyl na nas ani jeden raz. Nie probowal nawiazac kontaktu ani z dzieckiem, ani z rodzicami. Nie zapytal o przyczyne naszego przyjscia i wydawal sie w ogole nie zainteresowany pacjentem. Poza tym byl niemily, a jego sposob wypowiadania sie swiadczy o niskiej kulturze osobistej, braku szacunku lub braku wyksztalcenia ("se przeczytajcie, co tam pisze").