2,5
2,2

Mój 6 letni syn przebywał na odziale po złamaniu nogi w udzie Dr. Kroma od początku był uprzejmy a przede wszystkim objoł go fachową opieką z naszej strony mogę go polecac.

tragedia despota i tyran. trauma związana z pobytem na oddziale syna trwa już 3 lata

Proszę bardzo uważać na diagnozy tego Pana i koniecznie skonsultować to z innym specjalistą. Chciał mojemu rocznemu synkowi usuwać mastkę - w swoim szpitalu w całkowitej narkozie!!!!! Zalecił bycie na czczo od 3 w nocy ( dla dziecka karmionego piersią - to byłby szok). Inna Pani dkotro

Mogę mówic tylko w dobrych słowach o doktorze i pozostałych pracownikach Jego oddziału. Mój wnuczek znalazł tam dobrą i przede wszystkim fachową opiekę.

Tyran i despota spróbuj mieć inne zdanie niż on,koniec uprzejmości

Tyran i despota spróbuj mieć inne zdanie niż on,koniec uprzejmości

NIE POLECAM TYRAN I DESPOTA JEŻELI MASZ INNE ZDANIE NA TEMAT POZOSTAWANIA DZIECKA W SZPITALU ZACHOWUJE SIĘ TRGICZNIE. PRZEKONANY O SWOJEJ NIEOMYLNOŚCI I KOMPETENCJACH

brak kultury,despota, lepiej iść do bioterapeuty, bywa czasami miły

brak kultury,despota, lepiej iść do bioterapeuty, bywa czasami miły

miałam pecha spotkać tego pana w szpitalu, po kontakcie pozostał duży niesmakt, po prostu despota w kitlu

Dwukrotnie miałam pecha z powodu problemów mojego syna .Dziecko leżało na oddziale . Pan doktor popisywał się swoim brakiem kultury, a syna traktował jak przypadek medyczny, nie uwzględniając jego psychiki

Pan Kroma jest nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie lecz także, a może przede wszystkim, człowiekiem. Wzbudza niesamowite zaufanie, jest uprzejmy i wesoły. Godny polecenia każdemu!