dr n. med. Edward Lewandowicz

Chirurg plastyczny

Ten chirurg lewandowicz to jakas wielka pomylka. Wszystkich przestrzegam przed nim. Szczegolnie tych, ktorzy chca zoperowac sobie u niego nos. Bylam na wizycie tydzien temu. Wydal mi sie podjrzany. Podotykal mojego nosa i zasugerowal, ze odrazu moze zrobic ta operacje i powiedzial cene PROMOCYJNA-5000, jezeli zrobie dzis. Na decyzje mialam zaledwie 10 min i powiedzial, ze tylko gotowka, zadnych przelewow. A cena poza promocja wynosi 7000. Mam krzywa przegrode, nos garbaty, z jakimis urazami z dziecinstwa. O niczym mnie nie poinformowal, nie powiedzil jak bedzie zabieg robiony, tylko ze w znieczuleniu miejscowym, nie mowil jak bedzie wygladalo gojenie. Nic a nic. Wydal mi sie bardzo podejrzany. To jakis gbur, ktoremu zalezy tylko na kasie, a nie na czlowieku. Uwazajcie na niego. Znacie jakiegos chirurgagodnego polecenia, ktory robi ladne noski ?

Pan doktor w maju wycinał mi znamię łojowe na głowie. Panicznie bałam się zabiegu, ponieważ miał się odbyć tylko ze znieczuleniem miejscowym-ale pan doktor rozbawiał mnie swoimi teksami, rozmawiał i strach minął :) Po zabiegu dopytywał się jak się czuje i bardzo profesjonalnie podszedł takiej błahostki, jaką było wycięcie znamienia. Każdemu mogę gorąco polecić :)

konawal , jakich mało nie polecam z ludzi robi królików doświadczalnych ,niech na swojej rodzince sobie takie doświadczenia robi

Pan Doktor jest bardzo ciepłym, opiekuńczym człowiekiem i lekarzem. Poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, wszystko tłumaczy i odpowiada na moje pytania. 2 razy operował mi znaczne zniekształcenie nosa i jestem bardzo zadowolona. Już w godzinę po zabiegu 2 razy przyszedł do sali spytać jak się czuję. Podczas zabiegu, mimo znieczulenia miejscowego potrafił mnie uspokoić swoim poczuciem humoru, operacja przebiegła więc bez zbędnego stresu. A wszystkim "delikatnym" i "niezadowolonym" przytaczam znane przysłowie, że "z pustego i Salomon nie naleje" - Pozdrawiam!

Bardzo sympatyczny lekarz. Mialam zabieh tzw. "zwiniętych uszu" musze przyznać że zajmował się po zabiegu . Przychodzil po pare razy dziennie pytajac się jak się czuje. Mialam znieczulenie miejscowe. Dr mówił co robi , żartował , uspokajał i tłumaczył ze jest bardzo ładnie. Jestem bardzo zadowolona , że mialam operacje u niego a nie u dr.Kot. nie dość ze wredna , powiedziala mi ze zrobi 1 ucho a po 5 msc drugie. Powiedziala ze uszy nie sa do zrobienia , ze nic nie potrafo zrobic tylko jedynie zmniejszycc ich kat ...

Bardzo sympatyczny lekarz. Mialam zabieh tzw. "zwiniętych uszu"
musze przyznać że zajmował się po zabiegu . Przychodzil po pare razy dziennie pytajac się jak się czuje. Mialam znieczulenie miejscowe. Dr mówił co robi , żartował , uspokajał i tłumaczył ze jest bardzo ładnie. Jestem bardzo zadowolona , że mialam operacje u niego a nie u dr.Kot. nie dość ze wredna , powiedziala mi ze zrobi 1 ucho a po 5 msc drugie. Powiedziala ze uszy nie sa do zrobienia , ze nic nie potrafo zrobic tylko jedynie zmniejszycc ich kat odstawania. Dr Lewandowicz na szczescie powiedzial ze nie bd miala 1 ucha tylko 2 przejął operacje za nią. Nie dość ze mowil ze uszy nie sa moze latwe ale wyszly pięknie. Zwinięte uszy w spzitalu Barlickim w Łodzi są za darmo. Jezeli komuś by sie nie spodobalo jest mozliwosć ponownego przyjscia rowniez sa darmo :) Polecaam !

Nie zamierzałam decydować się na zabieg ,,po kosztach,,. Pan doktor przed zabiegiem nie uprzedził mnie,że zabieg jest bardzo bolesny, nie nadaje się do znieczulenia miejscowego, albo znieczulenie nie nadawało się do zabiegu. To nie są nowoczesne metody operacyjne.

Przez kilka lat walczylem z bliznami u dermatologa, masci, zluszczenia: glikolowy, migdalowy , tca (pogorszyly), laser fraxel-zludne nadzieje - na plytkie blizny nie pomogl, nie mowiac o glebolkich widocznych z 10 metrow - nie przesadzam. Chirurg Pan Edward Lewandowicz z calym Personelem (serdecznie pozdrawiam-przemili) - pomogli jak nikt inny - czuje sie jak nowonarodzony, wreszcie nadzieja od lat stala sie rzeczywistoscia. Dziekuje, ze Tacy Fachowcy istnieja na tym Swiecie w Polsce, nie daja nadziei, a ja urzeczywistniaja BRAWO KWINTESENCJA ZAWODU ,,Pomagac tam gdzie nie widac nadziei,,. BRAK MI SLOW REWELACJA DZIEKUJE Konrad SkarzyskoKamienna

Witam wszystkich, byłam operowana przez dr Lewandowicza, NFZ a nie za pieniadze - przeszczep. uważam, że jest to bardzo kompetentny lekarz, stanowczy, wie co robi i robi to b. dobrze - jestem b. zadowolona z jego dzieła i cenię go jako człowieka. A tym co sobie buźki poprawiają i inne takie to chce powiedzieć że to lekarz! ma do czynienia z ciałem ludzkim i nie mylcie go z fabrykantem lalek z matrycy; pomyslcie czy wy jesteście doskonali zawsze w waszych życiowych i zawodowych rolach? Tak? Na prawdę? i jakoś dziwnie po waszych błędach niecelowych nikt was do więzienia nie wsadził, nie rozwiedli się z wami , rodzice nie wyrzekli...a lekarza któremu nie wyjdzie ideał to za kraty ...Pozdrawiam i polecam dr Lewandowicza Pacjentka

Miałam robione dwie operacje. Plastykę biustu, który wyszedł świetnie, po czym zdecydowałam się na plastykę brzucha. Jestem zachwycona. Polecam i nie wiem skąd wzięły się nieprzychylne opinie o tym lekarzu. Nie zdziwiłabym się gdyby te bzdury wypisywała zazdrosna konkurencja. Dodatkowo koszty zabiegów są prawie połowę tańsze niż w Warszawie. Może panów chirurgów plastycznych z miasta stołecznego zazdrość kłuje i postanowili oczernić tak świetnego specjalistę...?

miałam u Niego robieone 'położenie małżowin usznych' jestem 1,5 miesiąca po zabiegu i uszy wyglądaja bardzo ładnie. Lekarz jest smpatyczny, w czasie zabiegu mówił co robi, uspokajał. Polecam go do tego typu zabiegu.