dr n. med. Edward Łukoszekdr n. med. Edward Łukoszek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Edward Łukoszek

Chirurg stomatolog

Super fachowiec usuwałam dwa zęby w tym ósemkę ząb nawet niewiem kiedy, szybko i bezboleśnie. Polecam naprawdę wspaniały specjalista.

Dobry, skromny, uczciwy, cudowny człowiek, lekarz z prawdziwego zdarzenia, których dziś się już często nie spotyka. Wspaniały lekarz, wybitny umysł. Kochany Pan Doktor, nie ma sobie równych. Gdyby każdy lekarz dysponował taką wiedzą, a do tego kulturą, uprzejmością oraz podejściem do problemów pacjentów świat byłby o wiele lepszy :). Polecam wszystkim w 100%.

Bardzo dobry lekarz. Skromny człowiek i wybitny umysł w dziedzinie stomatologii. Polecam w 100%.

Takich stomatologów jak on już nie ma. Pełny profesjonalizm.

Takich stomatologów jak on już nie ma.
Pełny profesjonalizm.

wspanialy jako lekarz i czlowiek. wiedza fachowa, umiejetnosc rozmowy z pacjentem, najnowoczesniejsze materialy i techniki, pelny profesjonalizm a wszystko w doskonalej atmosferze.