dr n. med. Edward Łukoszekdr n. med. Edward Łukoszek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Edward Łukoszek

Chirurg stomatolog

Bardzo miły i kompetentny stomatolog z doświadczenim, ósemka wyrwana bez bólu mimo że to sobota, doktor pomógł, bardzo dziękuję

Niesamowite podejście do pacjenta zero stresu, zero bólu mimo dość krzywych korzeni mojego zęba, cały zabieg trwał zaledwie 5 minut. Dziękuje

godny 1000% polecenia zero bólu załatwione w sobotę po jednym telefonie... dzięki niemu przestałem bać sie dentystów...

Szybka, konkretna i bezbolesna wizyta.Dr bardzo miły, sympatyczny.Stomatolog z powołania.Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.Super. POLECAM!!!!!!

Bardzo sympatyczny i miły lekarz :) Wizyta szybka i bezbolesna :)

Bardzo sympatyczny i miły lekarz :) Wizyta szybka i bezbolesna :)

Najlepszy stomatolog,bardzo ciepło podchodzi do pacjęta,zbudza ogromne zaufanie zęby usuwa całkowicie bezboleśnie nie poszłabym do żadnego innego lekarza w Lublincu do wyrwania zęba jest naprawdę rewelacyjny nie ma sobie równych.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam!! Super podejście do pacjenta! Był tak miły i uprzejmy , że w ogóle zapomniałam, że siedze na fotelu dentystycznym :) Wyrywanie zęba przebiegło szybko i sprawnie , ZERO bólu ! LEKARZ NA MEDAL !!

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego znam.Zawsze dla pacjenta uprzejmy konkretny i pomocny.Zawsze mogłam na niego liczyć-nawet w sobotę!!!

Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miły i uprzejmy. Wizyta u Takiego specjalisty to prawdziwa przyjemność (pomimo wyrwanego zęba), Polecam

Usuwałem ósemkę. Bardzo doświadczony doktor. Świetny specjalista. Miły, sympatyczny i przystępny człowiek. Najpierw znieczulenie, a później szybko,sprawnie i bezboleśnie. Szczerze polecam.

Usuwałem ósemkę. Bardzo doświadczony doktor. Świetny specjalista.