dr n. med. Edward Łukoszekdr n. med. Edward Łukoszek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Edward Łukoszek

Chirurg stomatolog

Bardzo polecam Doktora byłam dzisiaj usunąć 8-ke i nic nie bolało :)nie ma lepszego specjalisty :) nie bójcie się:)!!!pozdrawiam

Szczerze polecam usługi doktora Łukoszka. Usuwania zęba bałam się strasznie,ale po dzisiejszej wizycie u doktora każdemu poleciłabym jego usługi - jest prawdziwym profesjonalistą. Zabieg usuwania ósemki był w 100% bezbolesny i trwał rzeczywiście bardzo krótko. <Zadowolona pacjentka>

Mistrzowski Stomatolog. Dziękuje serdecznie!!!

Mistrzowski Stomatolog. Dziękuje serdecznie!!!

Wybitny specjalista, polecam bardzo serdecznie. Miałem problem z ekstrakcją dwóch zębów i nikt ze stomatologów nie podjął się ekstrakcji, dopiero kiedy trafiłem do dr Łukoszka ekstrakcja przebiegła błyskawicznie pomimo bólu podczas wyrywania a to dlatego że miałem stan zapalny to poszło ekspresowo. Polecam wszystki tego specjalistę bo naprawdę warto i naprawdę w porównaniu z innymi stomatologami to dr Łukoszek super !!!!!!!.

Jak dla mnie Pan Dr jest świetnym specjalistą :) Rwanie zęba obeszło się bez bólu, a ja jestem bardzo zadowolona.

Doskonały specjalista. Zero bólu przy wyrywaniu zęba a nawet przy podawaniu znieczulenia. Dla Pana doktora to nie problem wyrwać ząb nawet w niedzielę. Gorąco polecam. Najlepszy specjalista.

Wyrywałam dzisiaj u doktora zęba, poziomą ósemkę. Doktorem jestem zachwycona,jak ktoś już wcześniej pisał - od wejścia do gabinetu do wyrwania zęba ok.5 minut, a same wyrywanie 5 sekund. Bezboleśnie, szybko, bez opuchlizny. A jak zeszło znieczulenie - zero bólu! REWELACJA. Pan Doktor uprzejmy, miły, znający się na swojej pracy :) Naprawdę godny polecenie w 100%. Pozdrawiam Panie Edwardzie.

Właśnie wróciłam od Pana Doktora, jestem zadowolona, bez problemu, jest super!

Właśnie wróciłam od Pana Doktora, jestem zadowolona, bez problemu, jest super!

lepszego specjalisty nie ma!DR jest bardzo uprzejmy i dokładny.POLECAM

lepszego specjalisty nie ma!DR jest bardzo uprzejmy i dokładny.POLECAM

Polecam serdecznie, 4 zęby usunięte, w tym 3 ósemki chirurgicznie. Zęby usuwane w całości, fachowo i szybko. Polecam jeszcze raz.

Polecam jeszcze raz.