dr n. med. Edward Łukoszekdr n. med. Edward Łukoszek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Edward Łukoszek

Chirurg stomatolog

Lekarz z powołaniem, z piękną etyką lekarską, wybitny specjalista chirurg stomatologiczny, z tytułem doktora nauk medycznych, z niesamowitym podejściem do małego pacjenta.Miałam okazję poznać Pana Doktora podczas pobytu z moim dzieckiem w Ośrodku w Rusinowicach.Pan Dr jako jedyny w Rusinowicach przyjął mojego chorego synka w niedzielę, po tym jak obdzwoniłam wszystkie gabinety i domy stomatologów w Lublińcu.Mój 5-o letni syn był bardzo spuchnięty i cierpiący.Pan Dr usunął ząb bezboleśnie i bardzo fachowo.Dziecko wyszło z uśmiechem z gabinetu.Pan Dr nie wziął ani złotówki za wizytę, co w dzisiejszych czasach rzadko jest spotykane.Lekarz z Wielkim Sercem.Ostatnio podczas pobytu w ośrodku poprosiłam Pana Dr o konsultację w sprawie zatrzymanych zębów stałych u mojego syna i znów spotkałam się z niezwykle miłym,uprzejmym gotowym nieść pomoc o każdej porze (nawet w sobotę) lekarzem, który ponownie bezpłatnie przyjął mojego synka.Zaznaczam, że moje dziecko nie jest łatwym pacjentem, bo choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce.Pan Doktor poświęcił mu dużo swojego czasu, był bardzo uprzejmy,kompetentny,wytłumaczył i wzbudził zaufanie dziecka a następnie posadził na fotelu.Polecam szczerze Pana Doktora Łukoszka i życzę, aby to co Pan Doktor daje od siebie innym, wracało do Pana Doktora w dwójnasób w zdrowiu i szczęściu.Życzę zdrowia i aby mógł Pan Doktor nadal czerpać satysfakcję z pięknego zawodu lekarza.Mama Nikodema

Właśnie wróciłam z wizyty od Pana Łukoszka.Tak jak inni obawiałam się wyrwać ósemkę ale w końcu się zdecydowałam i uważam , że nikt nie robi tego bardziej profesjonalnie niż Pan Edward.Teraz już wiem dlaczego jeżeli mowa o ósemkach to w Lublińcu i okolicach usłyszymy tylko nazwisko Pana Łukoszka.Długo się nie zastanawiałam i za parę dni wyrwałam kolejną ósemkę.Nic nie bolało 3 sekundy i ząb wyrwany a jaka miła atmosfera.Do tego muszę dodać , że na drugi dzień zero bólu i brak opuchlizny.Naprawdę Wielki Szacunek dla Pana Edwarda.Polecam!Nie ma lepszego specjalisty w tej dziedzinie:)

Przyjeżdżam do Pana doktora z Gliwic- nie ma co tracić czasu na innych lekarzy- lepiej wsiąść do samochodu i przyjechać. Doktor leczył mi jako dziecku zęby jeszcze w "kolejówce" w Lublińcu. Nie wyobrażam sobie innego stomatologa. Dużo zdrowia życzę !

Byłam na usunieciu ósemki, strasznie sie bałam poniewaz dolna usuwał mi inny lekasz i trwalo to godzine i nabawilam sie suchego zebodołu. A Pan doktor Łukoszek rozładował napiecie zartami, znieczulil bezbolesnie a samo wyrywanie trwało 3 sekundy:) w koncu pozbyłam sie bolu... polecam z calego serca!!! Ten lekarz naprawde wie co robi!

Cudotwórca - tak mógłbym opisać pana doktora Łukoszka. Od pół roku pobolewała mnie ósemka i nosiłem się z zamiarem jej usunięcia. Ileż się naczytałem strasznych rzeczy o ich usuwaniu. Że ktoś komuś wyrywał zęba godzinę, że bolało itp. Do doktora Łukoszka zadzwoniłem w wolną sobotę, przez telefon, miłym głosem powiedział, że mogę przyjechać. W gabinecie przemiła atmosfera, luźna, bardzo miła rozmowa. Znieczulenie podane przez doktora bardzo delikatnie. I teraz uwaga - wyrwanie zęba (górna ósemka) trwało... 10 sekund! NIC nie czułem, kompletnie NIC. Coś niesamowitego. Jeśli ktoś z Was ma problemy z ósemkami to jest tylko jeden lekarz na świecie, który najlepiej temu podoła. Jestem zachwycony umiejętnościami tego doktora jaki i tym, że już w końcu pozbyłem się tej okropnej ósemki.

Najlepszy chirurg stomatolog!!! Wyrywanie zęba kilka sekund bez żadnego najmniejszego bólu! Szybko i bardzo profesjonalnie!!! Bardzo miły, można o wszystko zapytać, a zostanie bardzo profesjonalne wytłumaczone. Gorąco polecam!!!

Bardzo się cieszę że jest ktoś taki jak Pan doktor, zawsze można liczyć na jego pomoc i jest naprawdę świetnym specjalistą. Polecam wszystkim bardzo gorąco i Panu doktorowi DZIĘKUJĘ

Ząb bolał całą noc, wystarczył jeden telefon i wizyta już za godzinę. Po chwili zęba nie było, zero bólu. Pełen profesjonalizm, super podejście. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim doktora Łukoszka. Nawet nie zorientowałam się kiedy usunął mi ósemkę. To doskonały fachowiec a poza tym bardzo serdeczny człowiek. Pozdrawiam Panie Doktorze ;).

POLECAM! Byłam na wizycie wczoraj jestem bardzo zadowolona wystarczyło 5 min i resztki mojego zeba zostały usuniete bezbolesnie!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog "?

Wahab Adeeb

NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza