dr n. med. Edward Łukoszekdr n. med. Edward Łukoszek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Edward Łukoszek

Chirurg stomatolog

Przyjeżdżam do Pana doktora z Gliwic- nie ma co tracić czasu na innych lekarzy- lepiej wsiąść do samochodu i przyjechać. Doktor leczył mi jako dziecku zęby jeszcze w "kolejówce" w Lublińcu. Nie wyobrażam sobie innego stomatologa. Dużo zdrowia życzę !

Pan Łukoszek to miły serdeczny lekarz. Usunięcie zębów było bezbolesne. Polecam z całego serca. Dziękuje.

Bardzo się cieszę że jest ktoś taki jak Pan doktor, zawsze można liczyć na jego pomoc i jest naprawdę świetnym specjalistą. Polecam wszystkim bardzo gorąco i Panu doktorowi DZIĘKUJĘ

Byłam na usunieciu ósemki, strasznie sie bałam poniewaz dolna usuwał mi inny lekasz i trwalo to godzine i nabawilam sie suchego zebodołu. A Pan doktor Łukoszek rozładował napiecie zartami, znieczulil bezbolesnie a samo wyrywanie trwało 3 sekundy:) w koncu pozbyłam sie bolu... polecam z calego serca!!! Ten lekarz naprawde wie co robi!

Polecam wszystkim doktora Łukoszka. Nawet nie zorientowałam się kiedy usunął mi ósemkę. To doskonały fachowiec a poza tym bardzo serdeczny człowiek. Pozdrawiam Panie Doktorze ;).

POLECAM! Byłam na wizycie wczoraj jestem bardzo zadowolona wystarczyło 5 min i resztki mojego zeba zostały usuniete bezbolesnie!

Najlepszy chirurg stomatolog!!! Wyrywanie zęba kilka sekund bez żadnego najmniejszego bólu! Szybko i bardzo profesjonalnie!!! Bardzo miły, można o wszystko zapytać, a zostanie bardzo profesjonalne wytłumaczone. Gorąco polecam!!!

Polecam gorąco wszystkim!!! Nie ma lepszego chirurga stomatologa w całym Lublińcu! Byłam dzisiaj wyrywać zęba i pan doktor zrobił to bardzo profesjonalnie, szybko i najważniejsze - bez najmniejszego bólu!!! Bardzo miły pan, można o wszystko zapytać, wszystko zostanie dokładnie wytłumaczone... POLECAM !!!

Ząb bolał całą noc, wystarczył jeden telefon i wizyta już za godzinę. Po chwili zęba nie było, zero bólu. Pełen profesjonalizm, super podejście. Polecam wszystkim.

Bezkonkurencyjnie w Lublincu najlepszy Ch. Stomatologiczny, polecam w ciemno wszystkim obawiającym sie stomatologa.

Bezkonkurencyjnie w