dr n. med. Edward Mickielewicz

- usg stopy
- usg stawów biodrowych u dzieci i dorosłych
- usg stawu barkowego
- usg nadgarstka

Dwie operacje na tą samą nogę i obie partactwo..Pierwsza w 2018 roku na NFZ.Puściła śruba.Operacja nie wykonana prawidłowo.Umowa z NFZ przewiduje kompleksową operację.Czyli palucha koślawego i pozostałych krzywych palcy.Czego pan doktor nie zrobił.Twierdząc najpierw,że same się wyprostują.Potem nie mając argumentów stwierdziłł,że NFZ nie przewiduje takiej operacji.Co było nie prawdą.Po walce o swoje prawa doktor wraz z zarządem zdecydował się na poprawkę,ale tylko palucha.Operacja odbyła się w 2019 roku po najmniejszych kosztach,czyli nie śruba,a drucik,który oczywiście puścił.Nie polecam

Aż się dziwię, że nikt nie wspomniał o ruskim akcencie p. doktora. Podczas wizyt trochę mi to przeszkadzało. Nie zechciał dać skierowania na rehabilitację tylko zmusił najpierw wykonać USG a później polecił innego specjalistę - tak jakby mnie komuś przekazywał i nie chciał się tym zajmować. Był uprzejmy i miły aczkolwiek od strony merytorycznej wizyty wypadły raczej słabo. Jestem średnio zadowolony.

Dr Mickielewicz operował mi na razie halluxa prawej stopy 16 maja br. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wyjaśniał uprzejmie, cierpliwie i z uśmiechem na twarzy całą procedurę, pomógł ustalić najbardziej dla mnie optymalny termin zabiegu (na NFZ) w Centrum Medycznym Damiana. Do tej pory nigdy nie spotkałam się z tak niesamowitą przychylnością dla pacjenta i przyjaźnią, jaką emanował doktor. Jak dojdzie do skutku operacja drugiej stopy, to dodam kolejną całościową opinię. Tymczasem szczerze polecam dr Mickielewicza i bardzo, bardzo Panu dziękuję! Urszula

Tymczasem szczerze polecam dr Mickielewicza i bardzo, bardzo Panu dziękuję!
Urszula

Bardzo dobry lekarz z doświadczeniem,polecam osobom odpornym psychicznie- duże poczucie humoru :),mnie wyleczył bardzo dobrze,duży szacun doktorze.Zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów.

Super uprzejmy, konkretny, miałam operowany haluks lewej nogi, czekam na operację drugiej nogi, żadnego bólu. Panie doktorze jest PAN WIELKI - dziękuję. Urszula Idzkiewicz

Urszula Idzkiewicz

Super lekarz! Miły, wyczerpująco wyjaśnia zawiłe procedury medyczne, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam.

Przyszłam do pana doktora z bolącym kolanem. Poprosił mnie żebym zrobiła usg kolan. Gdy na kolejną wizytę przyszłam z usg poprosił mnie żeby zrobiła rezonans magnetyczny. Gdy przyszłam z wynikiem rezonansu, powiedział że tylko operacja usunięcia łękotki wchodzi w grę. Że mogę zrobić ją w ramach NFZ lub prywatnie, wtedy - cytuję 'lekarz a pielęgniarką będą tańczyć i śpiewać'. Okazało się że placówka prywatna do której chodziłam na wizyty nie ma podpisanej umowy z NFZ na tego typu operacje a prywatnie kosztuje ona kilkanaście tysięcy (bez kosztów narkozy). Poszłam więc na konsultację do innego ortopedy, który zaczął od badania, potem oglądał wyniki badań (pan Mickielewicz ani razu mnie nie zbadał). Zalecił mi rehabilitację i zastrzyki do kolana oraz poinformował o konsekwencjach usunięcia łękotki. Ponieważ diagnozy były bardzo skrajne, poszłam do kolejnego ortopedy, który także najpierw mnie zbadała, potem obejrzał wyniki badań i zalecił rehabilitację.

Najwyższe noty, lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentny, sympatyczny, cierpliwy.Bardzo dobry ortopeda polecam.

Bardzo miły , uprzejmy, kompetentny lekarz, przemiły człowiek -polecam - operował mi pan doktor haluksa u prawej nogi , wybieram się z drugim haluksem

Polecam Pana doktora. Jest naprawdę świetnym fachowcem i przemiłym człowiekiem. Jestem po operacji halluksów. Pan doktor odpowiedział mi na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Po każdej operacji każdy dzień wyglądał dokładnie tak jak opisał go lekarz. Nie wahałam się ani minuty po pierwszym zabiegu, zoperować drugą nogę. Jestem zachwycona efektem. Wszystkim jeszcze raz serdecznie polecam tego lekarza.