lekarz Edward Natkaniec

Wyjątkowy, pełen empatii a przede wszystkim wiedzy fachowiec. Jeśli potrzebujecie rzetelnej informacji na temat swojej choroby, jeśli chcecie skutecznej porady w swoim nieszczęściu idźcie do Niego. Przy okazji powie Wam jak złowić piękne ryby i gdzie znaleźć prawdziwki i żurawinę.

Pan Doktor Natkaniec przede wszystkim ma czas dla pacjenta. Skrupulatność z jaką przeprowadza wywiad z pacjentem, śmiało powiem, jest niespotykana w dzisiejszych czasach. Leczę się u Pana Doktora od 3 lat z zadowalającymi rezultatami i polecam wszystkim pacjentom jego usługi. W szczególności cenię jego profesjonalizm, cierpliwość oraz wysoką kulturę osobistą.

Jeden z NAJLEPSZYCH JAK NIE NAJLEPSZY LEKARZ INTERNISTA W NOWYM SACZU I OKOLIC.POLECAM SWIETNY FACHOWIEC I WSPANIALY CZLOWIEK