dr hab. n. med. Edward Sito

Gastroenterolog

Lekarz przeprowadził ze mną obszerny wywiad, począwszy od czasów dziecięcych, szkoda tylko, że połowy nie usłyszał, gdyż wg mnie jest przygłuchawy. Skierował mnie na badanie USG bez wypowiadania diagnozy, chociaż zakładam, że z takim doświadczeniem mógł zgadywać. Zlecił też bardzo kompleksowe badanie krwi, które przydało mi się przy okazji innego leczenia. Leki, które przepisał, zadziałały świetnie. Bardzo uprzejmy i zaangażowany, nie popędza, odpowiada na pytania - pod warunkiem, że mówi się głośno i wyraźnie :) Polecam.