lekarz Edward Skrocki

Radioterapeuta

1,2
1,8

Po przeczytaniu powyższych opinii, tak negatywnych, wszedłem do gabinetu doktora Skrodzkiego pełen obaw i niepokoju. Jak będę przyjęty? Czy się nie wycofać ale gdzie? A tu od pierwszego momentu pełne zaskoczenie. Niezwykle miły i uprzejmy. Pomimo ,,tłumu pod gabinetam" każdemu pacjentowi (a byłem w kolejce siódmy) poświęca dużo czasu. Nie ,,regulaminowe 15 min.) Zostałem wysłuchany, następnie szczegółowo zapoznany z planem (programem) leczenia. Otrzymałem Rzeczowe odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. Wyszedłem pełen nadzieji na pozytywne wyniki czekającej mnie kuracji. Z przyjemnością i ufnościa zgłoszę się na kolejną wyznaczoną już wizytą.

Nie wiem jak tacy ludzie mogą być lekarzami? Coś strasznego. Bardzo niemiły, kompletnie brak empatii do pacjenta, który dowiedział się, że ma raka. Bardzo arogancki, pretensjonalny...wręcz krzyczy na pacjenta. Porażka. W gabinecie politykuję na każdym kroku zamiast zając się pacjentem!

Opisane sytuacje i opinie są jak najbardziej adekwatne. Niestety trafił nam się ten "lekarz". Trudno go nazwać lekarzem. Bezczelność w stosunku do pacjentów i personelu (który się go boi) to norma. Problem z odczytaniem wyników badań (opisów RM i TK) podważanie kompetencji chirurga onkologicznego - wszystko nie tak, źle poprowadzone nacięcie, zły margines. Nie przyjmuje pacjentów z chęcią, traktuje jak wrogów. Trzeba bardzo długo pod gabinetem. Czy naprawdę pacjentom onkologicznym potrzeba dodatkowego stresu i nerwów podczas leczenia?

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Pacjenta traktuje na zasadzie-odchaczony, załatwiony, wypad-następny proszę. Kaszpirowski-spojrzy w oczy i stawia diagnozę. Odczytanie płytki z RM, TK, czy zwykłego RTG, to dla tego pana problem. Opiera się na opisie, który nie zawsze jest adekwatny z obrazem. Bratu z rakiem płuc z przerzutami do kości obecnie nie chodzącemu, poruszającemu się z trudem na wózku inwalidzkim z bólami nie do opisania powiedział, żeby już się więcej nie rejestrował na wizyty onkologiczne, chyba, że nastąpi poprawa i poczuje się lepiej. ŻENADA. .Panie doktorze KARMA wraca.

Tego lekarza mieliśmy z rodziną nieprzyjemność poznać w Centrum Radioterapii na Wołoskiej gdzie leżała moja mama. Co do wiedzy medycznej, się nie wypowiem, natomiast jako człowiek?! :-( niestety z tym panem nie dało się rozmawiać, nieuprzejmy, ciągle niezadowolony, o stanie zdrowia bliskiej osoby nie udziela żadnych informacji, chyba że tonem pretensjonalnym, tylko nerwy i stres co w chorobie nowotworowej dla osoby chorej jak i dla najbliższych jest nie wskazane. Ogromny negatyw!!! Mam nadzieję już nigdy nie spotkać tego Pana. Człowiek bez serca, zmęczony ludźmi i swoją pracą!!!