lekarz Edward Ślączkalekarz Edward Ślączka - zdjęcie profilowe

lekarz Edward Ślączka

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

bardzo nie polecam wizyty u tego Pana, poszedłem z problemem szumów usznych. Na podstawie zajrzenia w nos i do uszu lekarz stwierdził że moja przypadłość to uszkodzenie nerwu słuchu i powiedział że jest to nie uleczalne. Mam 30 lat

Niestety wielkie rozczarowanie. Specjalnie czekałam na wizytę u Pana doktora. Zgłosiłam problemy ze sluchem, problemy z nieustępującym szumem usznym. Prosilam o badanie słuchu. Pan doktor popstrykał palcami wokół głowy i na tej podstawie dokonał oceny słuchu stwierdzając że wszystko jest w porządku i nie ma potrzeby wykonania tego badania. Mam 43 lata i duży ubytek słuchu na jedno ucho. Czeka mnie również rezonans magnetyczny głowy. Nie dziękuję! Panu doktorowi. Moze gdyby zlecil by Pan te proste badanie udalo by się zareagowac we właściwym momencie!

Rzeczowy, miły, widać zaangażowanie w problem pacjenta,POLECAM

Rzeczowy, miły, widać zaangażowanie w problem pacjenta,POLECAM

na doraźne wizyty polecam, na zabiegi chirurgiczne niestety nie. spartaczył mi przegrodę nosową i wyciął samowolnie dwie (zamiast jednej) małżowiny nosowe

na doraźne wizyty polecam, na zabiegi chirurgiczne niestety nie.

Kompetentny , sprawny operator. Zaznajomiony nawet z rzadko występującymi problemami chorobowymi.

Zgłosiłam się z kłopotem, który wymogał trochę zachodu. Lekarz tak dobrał leczenie (zabiegi, godziny wizyt itp.)by rozwiązać problem, ale przy tym nie zrujnować mi życia zawodowego. W sumie poszło sprawnie. Konktetny, kompetentny, uprzejmy.