lekarz Edward Spaleniak

2,9
2,4
2,7
2,6

Z lekarzem miałem do czynienia tylko podczas krótkiej wizyty, niestety zdążył zostawić niemiłe wrażenie. Na wstępie zwyzywał osobę, która nie wpisała mojego numeru pesel na skierowaniu. Poza tym sprawiał wrażenie antypatycznego, podczas wywiadu ucinał wszelkie wypowiedzi pacjenta. Podejście taśmowe - zdrowy/niezdrowy? Dziękujemy. Radzę omijać.

Radzę omijać.

Nie miły człowiek. Ma uprzedzenia na tle rasowym. Traktuje pacjentów jak debili. Okropny lekarz to za mało powiedziane. Nie zna pojęcia tajemnica lekarska. Nie polecam

Doktor Edward to lekarz, któremu zawdzięczam nie tylko profesjonalną opiekę medyczną, ale także cenne wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia. Choć moja wizyta była związana z medycyną pracy, to lekarz wykazał się holistycznym podejściem, udzielając konkretnych rad dotyczących ogólnego stanu zdrowia. Jego kompetencje, empatia i chęć edukacji sprawiły, że czuję się zaopiekowany kompleksowo. Gorąco polecam doktora każdemu szukającemu lekarza, który nie tylko leczy, ale także angażuje się w poprawę zdrowia pacjenta.

Po usłyszeniu słowa PLANDEMIA skoczyło mi ciśnienie. Miałam możliwość przekonać się na własne oczy że tacy ludzie istnieją, ba, do tego leczą ludzi! Niby uprzejmy, ale dało się wyczuć bardzo złą energię od niego. Nazwał idiotką osobę która w skierowaniu na badanie nie wpisała mojego numeru pesel

Bardzo elokwentny i zabawny lekarz z duża wiedza lekarskie na różne typy schorzeń.

W moim przypadku bardzo uprzejmy i rzeczowy. Wszystko w porządku.

W moim przypadku bardzo uprzejmy i rzeczowy. Wszystko w porządku.

Byłem na wizycie medycyny pracy. Lekarz przez większość wizyty z pogardą oceniał ryzyka, które miałem wpisane i ironizował, dlaczego nie mam wpisanych wszystkich bakterii jakie są na świecie. Oprócz tego powiedział, że przez "PLANDEMIĘ" zostały wstrzymane programy profilaktyczne do wykrywania nadciśnienia i próbował mnie przekonać, że szczepienia na koronawirusą są przyczyną powstawania nowych wariantów. Nie powinien mieć możliwości kontaktu z pacjentami.

Wspaniały lekarz. Rutynowe badanie z medycyny pracy, zamienił w dokładny wywiad, dzięki czemu miałem możliwość zrobienia dodatkowych badań, które z braku czasu dotąd zaniedbywałem. Lekarz z powołaniem.

Świetny lekarz. Bardzo przyjemna i pouczająca wizyta. Opowiedział mi o zagrożeniach dot. niezdrowego odżywiania się. Zachęcał do profilaktyki związanej z nadciśnieniem. Mimo, źe mógł wyprosić mnie z gabinetu po minucie, wizyta trwała dziesięć minut i opowiedział mi wiele ciekawych rzeczy o zdrowiu i świecie. Lekarz przez wielkie "L". Do tego posługiwał się nienaganną polszczyzną. Naprawdę życzyłbym, żeby w dobie czasów, gdzie każdą sekundę przelicza się na pieniądze, było więcej tak profesjonalnych, empatycznych i sympatycznych lekarzy.

Lekarz z początku wydaje się miły, by po chwili rzucić bombą, że "pandemia to tak naprawdę plandemia, jest to spisek Żydów i jedna wielka komercja". Nie wierzę, że tacy ludzie dostają uprawnienia, aby leczyć ludzi.